Keystone logo
HCMC Banking University PhD Program Bankovnictví - Finance
HCMC Banking University

PhD Program Bankovnictví - Finance

Ho Chi Minh City, Vietnam

Request duration

, Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Mezinárodní PhD program v oboru bankovnictví - finance - iPhD BF - je tréninkový program spolupráce mezi University of Bolton - Top 10 ve Velké Británii - a bankovní univerzitou v Ho Či Minově městě (BUH); je v současnosti prvním a exkluzivním mezinárodním doktorským programem specializovaným na bankovnictví - finance, který je akreditován Ministerstvem školství a vzdělávání Vietnamu. iPhD BF doufá, že iPhD BF doufá, že pomůže postgraduálním studentům přiblížit se mezinárodním standardům výzkumu pod vedením prestižních profesorů z University of Bolton a také z partnerských univerzit BUH v 1% světa ve Velké Británii a Francii, USA, Austrálie, Nový Zéland.

V tuto chvíli první a exkluzivní mezinárodní doktorský program specializovaný na bankovnictví - finance.

Prestiž

Doktorský titul je akreditován mezinárodními organizacemi a ministerstvem školství a vzdělávání Vietnamu podle rozhodnutí č. 893 / QD-BGDĐT vydaného 8. dubna 2019.

školné

Přiměřený a úsporný poplatek 2/3 ve srovnání s britským programem.

Chod

Pomáhat postgraduálním studentům přiblížit se mezinárodním standardům výzkumu pod vedením prestižních profesorů z University of Bolton a partnerských univerzit BUH v 1% světa ve Velké Británii a Francii, USA, Austrálii a na Novém Zélandu.

O Škole

Otázky