Keystone logo
The Hong Kong University of Science and Technology PhD v oboru ekonomie
The Hong Kong University of Science and Technology

PhD v oboru ekonomie

Hong Kong, Hongkong

3 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

HKD 42 100 / per year *

Na kampusu

* za rok

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

economics

Katedra ekonomie zdůrazňuje výuku i výzkum a považuje je za vzájemně se posilující. Členové fakulty jsou vyzýváni, aby se zapojili do významného výzkumu, který vede k publikaci v předních mezinárodních časopisech. Členové fakulty jsou také povzbuzováni, aby uplatňovali přísné metodiky pro místní ekonomické otázky, které mají vysokou akademickou hodnotu.

Členové fakulty v oddělení jsou vysoce oceňováni a jejich úspěchy jsou formálně uznávány v několika studiích produktivity v alt = "ekonomickém výzkumu. V roce 2012 se akademické hodnocení světových univerzit, vedené Univerzitou Shanghai Jiaotong, Asie a č. 48. Také v roce 2012 získal EDUNIVERSAL Best Masters Ranking oddělení jako č. 1 na Dálném východě Asie.

Centrum pro hospodářský rozvoj bylo založeno v roce 1995 s podporou oddělení. Jejím cílem je podporovat výzkum procesu hospodářského rozvoje s důrazem na hospodářský rozvoj v Číně a oblasti Asie a Tichomoří. Někteří členové oddělení působí v multidisciplinárním středisku Školy pro experimentální podnikový výzkum.

Ph.D. program je výzkumně zaměřený studijní program. Je navržen tak, aby umožnil studentům soustředit se ve specializovaném oboru a poskytnout jim příležitost provádět originální a základní výzkum v tomto oboru. Tento program připravuje studenty na pedagogickou a / nebo výzkumnou kariéru na univerzitách, výzkumných institucích, v podnicích a ve vládě.

Ph.D. program se zaměřuje na původní výzkum studenta, ale vyžaduje také práci na kurzu. Studenti doktorského studia postupují od přijetí k programu, kandidatuře na titul a poté k obhajobě diplomové práce. Každý z nich má vedoucího práce, který dohlíží na výzkum studenta. Studenti získají kandidaturu úspěšným absolvováním kvalifikační zkoušky. Očekává se, že student na plný úvazek, který dosahuje dobrého pokroku, bude schopen dokončit Ph.D. stupně za čtyři roky. První dva roky programu se obvykle budou věnovat práci v kurzu, která povede k hlavní zkoušce v terénu a výzkumné práci. Poté student začne psát diplomovou práci.

Vědci výzkumu

Kromě ekonomické, ekonomické a makroekonomické ekonomiky se výzkumné oblasti oddělení zaměřují na: ekonomický růst a rozvoj, průmyslová organizace, mezinárodní ekonomika, experimentální a behaviorální alt = "ekonomika a práce alt = "ekonomika.

economics

Požadavky na přijetí

i. Obecné požadavky na přijetí

Uchazeči o studium v doktorském studijním programu by měli mít:

  • Získal bakalářský titul s prokázaným záznamem vynikajícího výkonu od uznávané instituce; nebo předložili důkazy o uspokojivé práci na postgraduální úrovni na plný úvazek po dobu nejméně jednoho roku nebo na částečný úvazek po dobu nejméně dvou let.

ii. Požadavky na přijetí anglického jazyka

Musíte splňovat požadavky anglického jazyka s jedním z následujících dovedností *:

  • TOEFL-iBT: 80 #
  • TOEFL-pBT: 550
  • Test s dodáním papíru revidovaným TOEFL: 60 (celkové skóre pro sekce Čtení, Poslech a Psaní)
  • IELTS (akademický modul): Celkové skóre: 6,5 a Všechna dílčí skóre: 5,5

* Pokud je váš první jazyk angličtina a vaše bakalářská nebo ekvivalentní kvalifikace byla udělena institucí, ve které byla výuka angličtiny, nebudete-li splňovat výše uvedené požadavky anglického jazyka.

# označuje celkové skóre v jediném pokusu

Více informací o programu naleznete na pg.ust.hk/programs

O Škole

Otázky

Podobné kurzy