Keystone logo
International Business School the Hague

International Business School the Hague

International Business School the Hague

Úvod

TheInternational Business School the Hague (IBSH) je zbrusu nová inovativní škola podnikání a managementu se sídlem v Nizozemsku a sídlí ve městě Haag. Jedná se o právně zavedenou instituci vysokoškolského vzdělávání a nabízí bakalářské a magisterské tituly v oblasti obchodu a mezinárodních vztahů a diplomacie.

Kromě studijních programů,IBSH nabízí řadu krátkých a diplomových kurzů, které zvýší vaše znalosti a dovednosti v konkrétních oblastech s vysokou poptávkou.

Naše programy se zaměřují na profesionální i praktické zaměření a připravují vás na úspěšný start kariéry. Naši pedagogické pracovníky mají rozsáhlé zkušenosti v korporátním světě, o které se s vámi podělí.

Vize

IBSHVize „Vytváření dynamických vůdců“ je o vzdělávání studentů o složitosti, s nimiž budou světové podniky čelit v blízké i vzdálené budoucnosti. IBSHvěří, že udržováním pevného pochopení budoucích trendů a nových iniciativ, bude schopen poskytnout studentům smysluplný obsah, který je nejlépe připraví na vedoucí role ve svých příslušných doménách. Dynamický vůdce je člověk, který dokáže porozumět holistickému obrazu a může činit zdravá rozhodnutí v dobách velké složitosti.

Mise

IBSHPoslání „Delivering beyond expectations“ hovoří o naší snaze neustále překonávat očekávání studentů, učitelé a zúčastněné strany. To znamená, žeIBSH musí udržovat nepřetržitou zpětnou vazbu se všemi zúčastněnými stranami, aby bylo možné objektivně měřit výkon podle očekávání. Musíme také průběžně vyhodnocovat a upravovat naši výkonnost tak, aby překračovala mezinárodní standardy.

Místa

  • The Hague

    Rijswijkseweg 60, 2516 EH, , The Hague

  • Rijswijk

    Lange Kleiweg,12, 2288 GK, Rijswijk

    Otázky