Keystone logo
© BIMM University
Imperial College London

Imperial College London

Imperial College London

Úvod

Imperial College London se trvale umisťuje mezi nejlepšími univerzitami na světě a Business School je klíčovým hráčem v obchodním vzdělávání a nabízí celou řadu kurzů a titulů. Jako součást Imperial College London , globálního lídra v oblasti vědy a technologie, řídíme globální obchodní a sociální transformaci prostřednictvím spojení obchodu, technologie a podnikatelského myšlení.

Spojujeme inovativní myšlení a vhled s novou technologií, abychom vyvíjeli řešení skutečných problémů, která jsou přínosem pro podniky a zlepšují společnost.

Inspirujeme brilantní mysli

Jako součást Imperial College London , globálního lídra v oblasti vědy a technologie, řídíme globální obchodní a sociální transformaci prostřednictvím spojení obchodu, technologie a podnikatelského myšlení.

Spojujeme inovativní myšlení a vhled s novou technologií, abychom vyvíjeli řešení skutečných problémů, která jsou přínosem pro podniky a zlepšují společnost.

Naši přední světoví výzkumníci jsou průkopníky praktických řešení a jejich excelentní výzkum je základem našich postgraduálních programů a programů vzdělávání vedoucích pracovníků. O naše myšlenkové vedení usilují vlády, tvůrci politik a globální obchodní lídři, kteří s námi často spolupracují na výzkumných projektech.

Přitahujeme brilantní mozky a vytváříme prostředí pro podporu inovativního a podnikatelského myšlení, jehož výsledkem jsou průlomové nápady, které otevírají obchodní příležitosti.

Naše celoživotní služba profesionálního rozvoje a globální síť absolventů zajišťují, aby naši absolventi měli dlouhou a úspěšnou kariéru v různých průmyslových odvětvích po celém světě.

Inspirujeme brilantní mysli, abychom se stali budoucími vůdci světa v podnikání a společnosti.

Naše vize

Ve prospěch podnikání a zlepšování společnosti prostřednictvím síly inovativního myšlení.

Naše mise

Inspirujeme skvělé mozky, aby se stali budoucími světovými vůdci obchodu a společnosti. Poháníme globální obchodní a sociální transformaci prostřednictvím spojení obchodu, technologií a podnikatelského myšlení.

Naše klíčová témata

Naše klíčová témata formují naše zaměření na Imperial College Business School. Prozkoumejte a zjistěte více o tom, co se děje ve výzkumu, výuce, událostech, programech a publikacích.

Digitální transformace

Od umělé inteligence po blockchain, jak technologie radikálně mění podnikání a společnost

Podnikání

Pochopení toho, jak prosperovat v dynamickém a nejistém podnikatelském prostředí

Finance a institucionální odolnost

Pomáhá budovat odolnější podniky a silnější globální ekonomiku

Klíčové téma zdravotnictví

Zdravotní management a politika Zdravotní politika a praxe vedená výzkumem, které mohou bojovat s nemocemi a zlepšit pohodu

Sociální odpovědnost

Udržitelnost a změna klimatu Podpora inkluzivních a odpovědných obchodních modelů pro udržitelný růst

Akreditace

Imperial College Business School patří mezi pouhé jedno procento obchodních škol po celém světě, které byly akreditovány třemi největšími a nejvlivnějšími asociacemi pro akreditaci obchodních škol: AACSB, AMBA a EQUIS. Jsme také jednou z prvních obchodních škol, které obdržely ocenění Bronze Athena SWAN na úrovni katedry od jednotky Equality Challenge Unit, jako uznání našeho závazku bojovat proti genderové nerovnosti ve vysokoškolském vzdělávání.

Vlastnosti kampusu

Imperial má několik areálů v Londýně a na jihovýchodě. Všechny mají vynikající dopravní spojení a jsou snadno dostupné pomocí veřejné dopravy.

Charing Cross

Charing Cross Campus, Hammersmith je jedním z našich lékařských výukových a výzkumných areálů. Umístěný kolem Charing Cross nemocnice. Mezi zařízení na místě pro studenty a zaměstnance Imperial patří knihovna školního areálu, kavárna a posilovna.

Chelsea a Westminster

Areál Chelsea a Westminster je jedním z našich kampusů lékařské výuky a výzkumu. Na místě je školní knihovna.

Hammersmith

Hammersmith Campus, East Acton je jedním z našich lékařských vzdělávacích a výzkumných kampusů. Umístěný kolem Hammersmith nemocnice zařízení na místě pro zaměstnance a studenty zahrnují školní knihovnu, několik cateringových prodejen (viz levý sloupec) a sportovní zařízení.

Nemocnice v severozápadním Londýně

Campus nemocnic v severozápadním Londýně zahrnuje Nortwick Park a nemocnice svatého Marka v Harrow a Central Middlesex Hospital v North Acton.

Royal Brompton

Royal Brompton Campus, Chelsea je jedním z našich lékařských výukových a výzkumných areálů. Umístěný kolem nemocnice Royal Brompton, zařízení pro zaměstnance a studenty zahrnuje knihovnu školního areálu.

Silwood Park

Přední mezinárodní centrum pro výzkum a výuku v oblasti ekologie, evoluce a ochrany přírody.

Jižní Kensington

South Kensington je náš hlavní kampus a právě zde se odehrává většina vysokoškolských a postgraduálních aktivit. Je to kompaktní místo v srdci „Albertopolis“ a je domovem velkého množství architektonických stylů od budovy Edwardian Royal School of Mines až po ultramoderní obchodní školu navrženou Normanem Fosterem. Je tu také spousta zeleně, včetně krásného upraveného náměstí s naší slavnou Královninou věží na jednom konci.

Svaté Marie

St Mary's Campus, Paddington je jedním z našich lékařských výukových a výzkumných areálů. Umístěný kolem St Mary's Hospital, zařízení pro zaměstnance a studenty zahrnuje školní knihovnu a sportovní zařízení včetně bazénu.

Bílé město

White City je jednou z nejvíce vzrušujících, dynamických a rychle se měnících částí Londýna.

Tato oblast, která se může pochlubit fascinující historií, včetně mezinárodních výstav a olympijských sportů, započala svůj nejnovější vývoj v roce 2008 a s příchodem Westfield London se stala hlavní destinací pro zábavu a nakupování.

Nyní se rychle etabluje jako průkopnická čtvrť pro umění, kulturu, inovace, vědu a vzdělávání – s rezidentními organizacemi, včetně rekonstruované BBC Media Village, Royal College of Art a Imperial College London .

  Ohlasy studentů

  Vízové požadavky

  Kdo musí žádat o vízum ke studiu ve Spojeném království

  Pokud:

  1. Držte celý britský pas,
  2. Držet status usedlého nebo předem vypořádaného (státní příslušníci EU/EHP/Švýcarska) nebo
  3. Již máte jiný typ víza, který vám umožní studovat po celou dobu vašeho kurzu
  • Občané EU/EHP/Švýcarska bez usazeného nebo předem usazeného statusu, kteří přijedou po 1. lednu 2021, budou muset požádat o vízum touto cestou.
  • Pokud budete studovat méně než 6 měsíců nebo budete navštěvovat College jako příležitostný nebo hostující student, přejděte prosím na naši webovou stránku pro krátkodobé studium.
  • Studenti na částečný úvazek postgraduálního kurzu (kromě EMBA, Weekend MBA, Global MBA, MSc Strategic Marketing (Online) a MSc Business Analytics (Online)) budou muset požádat o studentské vízum na částečný úvazek. Pokud absolvujete online program nebo EMBA, WMBA nebo GMBA, navštivte naši webovou stránku. Vezměte prosím na vědomí: Studenti se studentským vízem na částečný úvazek nemají povoleno pracovat ve Spojeném království.

  Imperial College není držitelem licence Child Student Visa a v důsledku toho nemůže sponzorovat žádné studenty, kteří jsou mladší 16 let. Váš věk bude brán jako věk, kterého jste dosáhli v den podání žádosti o vízum.

  Kdy požádat

  Uplatnění v zahraničí

  • Žádost o vízum nemůžete podat dříve než 6 měsíců před datem zahájení kurzu. Náš přijímací tým začne připravovat CAS až poté, co splníte všechny podmínky vaší nabídky a poskytnete kopii stránky vašeho pasu. CAS nezačnou zpracovávat dříve než 5 měsíců před datem zahájení vašeho kurzu. Uvědomte si prosím, že College vydává tisíce CAS a to trvá nějakou dobu. Náš tým pro přijímací řízení vás bude včas kontaktovat ohledně vašeho CAS, takže buďte trpěliví a počkejte, až se vám ozve.
  • Jakmile splníte všechny podmínky vaší nabídky (jedna z nich může být ATAS), bude vám vydán CAS (Confirmation of Acceptance for Studies).
   Obecně platí, že žádost do zahraničí by měla trvat 3 týdny, ale doba se může lišit, takže doporučujeme zkontrolovat dobu vyřízení víza ve vaší zemi.

  Žádost v rámci Spojeného království

  • Pokračující studenti: můžete se přihlásit, jakmile bude váš CAS vystaven a připravíte všechny požadované podpůrné dokumenty.
  • Noví studenti: přihlásit se můžete nejdříve 3 měsíce před datem zahájení kurzu, jak je uvedeno na vašem CAS.
   Chcete-li nadále legálně zůstat ve Spojeném království, musíte podat žádost o vízum před vypršením platnosti vašeho současného víza
   Každý, kdo přechází z postgraduálního víza na studentské vízum, musí mít před zahájením kurzu uděleno nové studentské vízum. Chcete-li zajistit rychlé rozhodnutí, možná budete muset použít prioritní službu.

  Jak se přihlásit

  Uplatnění v zahraničí

  1. K formuláři žádosti o zahraniční studentské vízum se můžete dostat na webu GOV.UK.
  2. Při vyplňování žádosti naleznete v Imperial Guide k vyplnění průvodce žádostí o povolení vstupu na cestu Student Route, který vám pomůže s vyplněním žádosti.
  3. Budete muset požádat ze země, kde máte bydliště, prostřednictvím nejbližšího centra pro podávání žádostí o víza.

  Žádost v rámci Spojeného království

  1. K formuláři žádosti o vízum Student Route se dostanete na webu GOV.UK.
  2. Při vyplňování žádosti vám pomůže náš průvodce aplikací Student Route.
  3. Pokud chcete, aby byla přihláška před odesláním zkontrolována, zašlete e-mailem kopii ve formátu PDF týmu mezinárodní podpory studentů, než se dostanete na stránku prohlášení.

  Poplatky za podání žádosti

  Poplatky za žádost o vízum se každoročně mění a budou se lišit v závislosti na tom, zda žádáte ze své domovské země nebo ve Spojeném království.

  Imigrační zdravotní příplatek

  Imigrační zdravotní příplatek je účtován v době, kdy podáváte žádost o vízum online.

  Náklady na žádosti podané před 16. lednem 2024: 470 GBP za rok pro hlavního žadatele a 470 GBP za rok na vyživovanou osobu za každý rok udělení víza. Jakékoli poskytnuté období, které je kratší než 6 měsíců, bude poměrné částkou 235 GBP.

  Náklady na žádosti podané od 16. ledna 2024: 776 GBP za rok pro hlavního žadatele a 776 GBP za rok pro vyživovanou osobu za každý rok udělení víza. Jakékoli poskytnuté období, které je kratší než 6 měsíců, bude poměrné částkou 388 GBP.

  Co se stane dál

  V rámci přihlášky budete muset prokázat svou totožnost. Jak to uděláte, závisí na tom, odkud jste a jaký typ pasu máte.

  Uplatnění v zahraničí

  Buď budete:

  • dejte své otisky prstů a fotografii (biometrické informace) v centru pro podávání žádostí o vízum
   pomocí aplikace „UK Immigration: ID Check“ naskenujte svůj doklad totožnosti – vytvoříte si také svá britská víza nebo se k nim přihlásíte
  • Účet pro přistěhovalectví (UKVI).

  Přihlášky ve Velké Británii

  UKVI rychle přechází na zcela online digitální proces při žádosti o vízum. To znamená, že většina žadatelů by měla být požádána o stažení a vyplnění biometrických údajů prostřednictvím aplikace Kontrola ID.

  Stipendia a financování

  Existuje mnoho externích stipendií a ocenění, o které se můžete ucházet. V tabulkách níže najdete:

  1. Vyhledávače stipendií, které můžete použít k nalezení ocenění pro vás
   Externí finanční organizace, které nabízejí možnosti financování
  2. Tato stipendia a ceny jsou spravovány organizacemi mimo Imperial College London . Pro informace o stipendiích a postupech podávání žádostí je prosím kontaktujte přímo.

  Vyhledávače stipendií

  • British Council
  • Stipendijní pozice
  • Centrum stipendií
  • The Wellcome Trust
  • NajítAPhD
  • FindAMasters
  • Studijní portály
  • UKCISA (UK Council for International Studies Affairs)
  • GRANTfinder 4 Vzdělávání
  • Postgraduální studium

  Externí financující organizace

  • Stipendia Agentury pro vědu, technologii a výzkum (A*STAR) – vysokoškolské/výzkumné
  • Asociace univerzit Commonwealthu (ACU) – postgraduální/výzkumná
  • Kanadský centennial stipendijní fond - postgraduální
  • Canada Memorial Foundation - postgraduální
  • Kanadský úřad pro mezinárodní vzdělávání
  • Charles Wallace Trusts - postgraduální
  • Stipendia Google - vysokoškolské / postgraduální / výzkum
  • Hongkong bankovní nadace - vysokoškolák
  • Indické ministerstvo vysokého školství
  • Ocenění Institution of Engineering and Technology (IET) – vysokoškolák/výzkum
  • Lanekassen – bakalářský/postgraduální/výzkumný
  • Společnost Leathersellers' - vysokoškolák/postgraduální
  • Leverhulme Trade Charities Trust - vysokoškolák/postgraduální
  • The Leverhulme Trust Studium v zahraničí Studentships - Postgraduate/Research
  • Londýn Goodenough sdružení Kanady - postgraduální
  • Newton PhD program - výzkum
  • Stipendia komise pro veřejnou službu (PSC) – bakalářský/postgraduální
  • Královská televizní společnost: Technologické stipendium - vysokoškolák
  • The Schwab and Westheimer Trust: Podpora vzdělávání pro uprchlíky – bakalářský / postgraduální
  • Santander University Black Inclusion Program 2021 – vysokoškolák
  • Sir Richard Stapley Educational Trust - vysokoškolák/postgraduální/výzkum
  • Granty nadace Walcot – vysokoškolák
  • Yanai Tadashi stipendium - vysokoškolák

  Tipy pro aplikaci

  Prozkoumejte předem: Podívejte se na příležitosti alespoň rok před začátkem studia. To vám dává nejširší škálu možností. Budete mít také více času na vylepšování a přizpůsobování aplikací.
  Najděte si své rozhodčí: Najděte vhodné rozhodčí, kteří mohou ručit za vaše kvality s autoritou. Mít je připravené vám pomůže včas podat žádost.
  Požádejte o spoustu příležitostí: Požádejte o co nejvíce příležitostí, pokud na ně máte nárok. To vám dává nejlepší šanci na zajištění financování.
  Přihlaste se včas: Přihlášky se často uzavírají rok před začátkem vašeho kurzu. Některá ocenění se dokonce udělují podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“.
  Mějte záložní plán: Stipendia jsou vysoce konkurenční, takže vždy existuje šance, že vaše žádosti nebudou úspěšné. Předem se ujistěte, že hledáte jiné zdroje financování.

  Žebříčky

  Imperial College London se trvale umisťuje mezi nejlepšími univerzitami na světě a Business School je klíčovým hráčem v obchodním vzdělávání a nabízí celou řadu kurzů a titulů.

  V této oblasti zjistěte klíčové statistiky související s provozem Business School a zjistěte, kde se umisťuje v nejprestižnějších světových žebříčcích.

  Imperial College London je trvale řazena mezi 10 nejlepších univerzit na světě.

  Žebříček programu

  Sílu naší výuky odráží naše vysoká pozice v žebříčcích. V posledních 10 letech se Imperial College London trvale umisťuje mezi pěti nejlepšími v Evropě:

  • 3. v Evropě a 6. na světě v žebříčku QS World University Rankings 2024
  • 3. v Evropě a 8. na světě v žebříčku Times Higher Education World University Rankings 2024
  • Podle The Times a The Sunday Times získal titul Univerzita roku a Univerzita roku za studentské zkušenosti
  • Dobrý průvodce univerzitou 2022
  • Podle průvodce Guardian University Guide 2022 se umístil na prvním místě ve Spojeném království pro kariérní vyhlídky

  Akreditace

  Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

  Místa

  • South Kensington

   Exhibition Rd, South Kensington, London, SW7 2AZ, South Kensington

  • South Kensington

   Exhibition Rd, South Kensington, London, SW7 2AZ, South Kensington

  Otázky