Keystone logo
Institut Polytechnique de Paris PhD ve vědách a inženýrství
Institut Polytechnique de Paris

PhD ve vědách a inženýrství

Palaiseau, Francie

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 380 / per year *

Na kampusu

* za rok

Úvod

Doktorandi ve vědě a inženýrství jsou konsolidováni v rámci doktorandské školy Institut Polytechnique de Paris , která hostí přibližně 900 doktorandů , pod dohledem více než 800 výzkumných pracovníků (včetně 550 HDR).

Výzkum se opírá o svých 30 špičkových laboratoří (UMR CNRS, INRIA, CEA...), které nabízejí velmi důležitou vědeckou údernou sílu, o čemž svědčí jejich skvělá národní a mezinárodní pověst a vysoká úroveň uznání od nejvýznamnějších výzkumníků. .

Kromě akademického prostředí excelence těží studenti také z bohatých průmyslových spojení (THALES, EDF, DANONE atd.), což umožňuje rozvoj průmyslového partnerství, zejména s průmyslovými výzkumnými a vývojovými laboratořemi v Saclay.

Institut Polytechnique de Paris nabízí doktorandské studium prostřednictvím výzkumné složky od základního výzkumu po aplikovaný výzkum.

Doktorská škola Institut Polytechnique de Paris je mimořádně otevřena mezinárodnímu náboru: v současné době zahraniční doktorandi představují 45 % Ph.D. studentů.

Ph.D. Program připravuje studenty na úspěšnou vědeckou kariéru (výzkum, výuka, projektové řízení atd.) na univerzitách i v soukromém sektoru.

Období podávání přihlášek na tuto doktorandskou dráhu: 3. 11. 2022 až 12. 1. 2023.

Přijímací řízení

Osnovy

O Škole

Otázky