Keystone logo
Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts IDSVA PhD ve vizuálním umění: filozofie, estetika a teorie umění
Institute For Doctoral Studies In The Visual Arts

IDSVA PhD ve vizuálním umění: filozofie, estetika a teorie umění

Portland, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Dálkové studium

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

IDSVA PhD ve vizuálním umění: filozofie, estetika a teorie umění je non-studio PhD pro umělce a kreativní myslitele.

IDSVA interaktivní online vzdělávání s intenzivními pobyty v Římě, na zámku Spannocchia (Toskánsko), v Sieně, Florencii, Benátkách, Berlíně, Paříži, Aténách, Madridu, Marrákeši, Mexico City a NYC.

Jako decentralizovaná a skutečně IDSVA instituce nabízí IDSVA doktorský program s nízkým pobytem, distanční vzdělávání, který umožňuje pracujícím profesionálům udržet si svá fakultní místa a kurátorské pozice a umožňuje jim udržovat rodinné a komunitní povinnosti. To znamená, že IDSVA učí odkudkoli, kde žijí a pracují, cestují po světě, aby se učili z různých kultur a historií, a od předních vědců a umělců, kteří žijí a pracují po celém světě.

Doma a na svých cestách IDSVA studenti IDSVA přísný studijní program zaměřený na stále rostoucí význam interdisciplinárních znalostí. Pokračují v tomto zážitkovém vzdělávání a píší disertační práci jako členové prvního doktorského programu na filozofii na světě, zejména pro vizuální umělce. Toto jsou IDSVA jako institucionálního média. Zpráva, kterou IDSVA přináší, doufáme, že je vizí budoucnosti.

IDSVA je zaměřena na globální učení. IDSVA vidí, cítí a dotýkají se neustále se měnících a hluboce propojených vztahů mezi historií myšlenek a historií vizuální kultury.

Západní metafyzika byla dlouho uznávána jako dominantní způsob moderního lidského vědomí. V poslední době si rostoucí počet umělců-filozofů po celém světě uvědomuje, že odvěké problémy týkající se hierarchie a nerovnosti budou přetrvávat, dokud bude v lidském vědomí dominovat západní metafyzika.

Proto se IDSVA zaměřuje na západní metafyziku. Pokud se chystáme překonat západní metafyziku, musíme to vědět tak, jak to je.

Pokud jde o zkoumání „jiného myšlení“, jaké existuje v západních a nezápadních kulturních praktikách, dějinách a filozofiích, IDSVA zůstávají neustále se rozšiřujícím zdrojem možností pro nový způsob myšlení, novou filozofii nebo nový Filozofie. Tyto průzkumy jsou IDSVA komunitě IDSVA prostřednictvím nezávislých prezentací studia a disertačních prací, speciálních sympozií, přednášek na fakultách a pobytů po celém světě.

Studijní program IDSVA zahrnuje tři vzájemně propojené akademické programy: semináře, topologické studie a nezávislé studie. Každý z těchto programů se zaměřuje na historický vztah mezi uměním a myšlenkami. V průběhu tříletého studia se programy překrývají a protínají.

Titul PhD je udělen po úspěšné obhajobě disertační práce. Celková doba k dokončení studia je asi pět let. Za tříletý studijní pobyt se platí školné.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy