Keystone logo
Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Úvod

Institute of Development Studies(IDS) poskytuje prvotřídní výzkum, učení a výuku, které transformují znalosti, akce a vedení potřebné pro spravedlivější a udržitelnější rozvoj na celém světě.

Prostřednictvím spravedlivých a udržitelných partnerství spolupracujeme s vládami, filantropickými nadacemi, nevládními organizacemi, akademickými pracovníky a občanskou společností, abychom transformovali přístupy k progresivním sociálním, politickým a ekonomickým změnám způsobem, který nakonec změní životy lidí.

Pomohli jsme podpořit nová inovativní partnerství, která v Africe přinesla další daňové příjmy v milionech dolarů, které lze znovu investovat do národního rozvoje zemí. Pracovali jsme na řešení problémů životního prostředí, které staví na znalostech a postupech místních lidí. Zdůraznili jsme roli místních komunit při ukončení smrtících epidemií, jako je virus Ebola. Vychovávali jsme stovky výjimečných vůdců a šampionů v oblasti rozvoje, včetně politických vůdců, velvyslanci zemí a vládní úředníci, vůdci občanské společnosti a podnikatelé.

Naše pověst výzkumu a mezinárodního výhledu je na špičkové úrovni a odráží se v našem výkonu v nejnovějších žebříčcích QS World University Rankings, kde jsme na prvním místě na světě pro rozvojové studie, společně s University of Sussex. Jsme také hodnoceni jako číslo jedna mezinárodní rozvojový think-tank 2019 Global Go To Think Tank Index Report.

Zjistěte více o naší vizi a strategii
Přečtěte si více o našich dopadech v naší výroční revizi Rev iew

Co je 164899_PCampusLg-17SU1.png

Místa

  • Brighton

    Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

Otázky