Keystone logo
Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Institute of Development Studies

Úvod

Institute of Development Studies (IDS) poskytuje prvotřídní výzkum, učení a výuku, která transformuje znalosti, jednání a vedení potřebné pro spravedlivější a udržitelnější rozvoj na celém světě.

Prostřednictvím spravedlivých a udržitelných partnerství spolupracujeme s vládami, filantropickými nadacemi, nevládními organizacemi, akademickými pracovníky a občanskou společností na transformaci přístupů k progresivním sociálním, politickým a ekonomickým změnám způsobem, který v konečném důsledku ovlivní životy lidí.

Pomohli jsme podpořit nová inovativní partnerství, která v Africe vydělala miliony dolarů na dalších daňových příjmech, které lze reinvestovat do národního rozvoje zemí. Pracovali jsme na poskytování řešení environmentálních problémů, které vycházejí ze znalostí a postupů místních lidí. Zdůraznili jsme roli místních komunit při ukončování smrtících epidemií, jako je virus Ebola. Vychovali jsme stovky výjimečných vůdců a šampionů v oblasti rozvoje, včetně politických vůdců, velvyslanců a vládních úředníků v zemi, vůdců občanské společnosti a podnikatelů.

Naše pověst v oblasti výzkumu a mezinárodního výhledu je bezkonkurenční a odráží se v našem výkonu v nejnovějším hodnocení QS World University Rankings, kde jsme sedmým rokem v řadě spolu s University of Sussex obsadili první místo na světě za vývojová studia. .

Zjistěte více o naší vizi a strategii
Přečtěte si více o našich dopadech v naší výroční revizi

200595_IDS_Building_Dec21_006.jpg

Studujte se světovými lídry v rozvojových studiích a uvědomte si svůj potenciál proměnit svět s naším PhD by Research.

Doktorand v oboru Development Studies by Research je pokročilý výzkumný titul IDS. Uděluje se uchazečům po minimálně tříletém studiu na základě absolvování původního a významného výzkumu v oblasti rozvojových studií – který je hodnocen formou písemné práce.

Místa

  • Brighton

    Institute of Development Studies Library Road Brighton BN1 9RE UK, , Brighton

Otázky