Keystone logo
International French University

International French University

International French University

Úvod

International French University (IFU) je francouzská vysoká škola, 100% online, která působí v Africe, na Středním východě a v Asii.

IFU, lídr v oblasti soukromého vysokoškolského vzdělávání, nabízí profesionální kurzy Executive Education v oblastech, které jsou mezinárodně nejžádanější (finance a účetnictví - digitální marketing - management).

Naše programy jsou zaměřeny na studenty nebo profesionály v dalším vzdělávání, od Bac + 3 do Bac + 5. Dodáváme certifikáty úrovně 7 (Bac + 5) registrované u RNCP (Národní adresář profesních certifikací).

Společnost je jádrem naší výuky a našich vzdělávacích projektů, aby studenti byli operativní, rozvíjeli svou síť a urychlili tak jejich integraci do světa práce.

Úsilí, odbornost, překonání, to jsou hodnoty, které budou studenti sdílet integrací našich titulů a komunity absolventů IFU.

Partnerství

Partnerský člen skupiny Paris Ecole de Management Group (PEM Group), založená v roce 2015, odborník na certifikované kurzy Bac + 3 - Bac + 5 - MBA a umístěný v srdci obchodní čtvrti - La Défense v Paříži

IFU Executive Education - 100% online EMBA & DBA

Věříme, že každý má právo na sofistikované vzdělávací zkušenosti, aniž by musel opustit svou zemi nebo pozastavit svůj život. Naším cílem je zpřístupnit a zpřístupnit vysokoškolské vzdělávání všem a maximálně využívat digitální prostředí a zdroje.

  • Státní schválení

Všechny naše kurzy jsou uznávány francouzským státem (RNCP nebo národní registr profesní certifikace). Možný přístup ke kurzům certifikovaným prestižními americkými univerzitami

  • Globální a aktivní síť

Svou síť budete moci rozšířit připojením se k obchodnímu klubu, který vám otevře příležitosti v různých částech světa

  • Personalizovaná podpora

Naši profesoři vás budou podporovat po celou dobu studia a rozvoje vaší profesionální kariéry

  • Exkluzivní výukové materiály

Vysoce kvalitní kurzy na naší platformě Learning Experience a roční přístup k americkému univerzitnímu časopisu a všem výukovým materiálům

100% online + živé webináře

Video lekce přístupné 24/7 + webináře s renomovanými profesionály ve vašem oboru

Online učení FAQ

Jsou online kurzy v mém časovém pásmu?

Ano, naše kurzy jsou 100% online. Kurzů se můžete zúčastnit kdykoli a kdekoli.

Kdy mohu začít?

Máme dva příjmy v roce, jeden v září a druhý v lednu.

Jak dlouho bude maturita trvat?

Executive MBA trvá 12 měsíců. Doktorát obchodní administrativy (DBA) trvá 24 až 36 měsíců v závislosti na vašem pokroku.

Skupina PEM

International French University (IFU) je mezinárodní obchodní škola přidružená k Groupe Paris Ecole de Management (Groupe PEM). Skupina byla založena v roce 2015 a nyní má 6 univerzit specializovaných na různá odvětví (sportovní management, správa nemovitostí, cestovní ruch a hotelnictví, lidské zdroje a digitální marketing) a vlastní obrovskou síť tvořenou více než 1000 společnostmi.

Místa

  • Puteaux

    Tour Atlantique 22ème étage 1 Place de la Pyramide, 92800, Puteaux

    Otázky