Keystone logo
ISEG - Lisbon School of Economics & Management PhD v oboru aplikovaná matematika pro ekonomiku a management
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

PhD v oboru aplikovaná matematika pro ekonomiku a management

Lisbon, Portugalsko

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 000 / per year

Na kampusu

Úvod

Covid-19
ISEG Lisabon přijímá všechna opatření s ohledem na zdraví a bezpečnost naší komunity jako nejvyšší prioritu. Od března fungujeme 100% online, zapojujeme se virtuálně a využíváme online nástroje pro učení a hodnocení.

Tento titul je užitečný pro ty, kteří chtějí vykonávat akademickou kariéru, nebo kteří chtějí provádět výzkum, a také pro ty, kteří se chtějí dále vzdělávat a učit se novým technikám a vědeckým postupům nezbytným pro výkon excelence ve svém oboru. profesní život ve společnostech nebo v soukromých nebo veřejných institucích.

Tento kurz se může pochlubit vysoce kvalifikovanými profesory, zejména v oblastech pojistněmatematické vědy, analýzy, dynamických systémů, finanční ekonometrie, finanční matematiky, makro a mikroekonometrie, operačního výzkumu, statistiky a časových řad.

Hostitelská centra

Výzkum prováděný ve výzkumných centrech ISEG poskytuje významnou podporu studentům Ph.D. programy.

Pro Ph.D. v matematice aplikované pro ekonomiku a management jsou hostitelskými výzkumnými středisky:

  • CEMAPRE - Centrum aplikované matematiky a ekonomiky. Je to výzkumná jednotka akreditovaná Nadací pro vědu a techniku (FCT) v rámci víceletého programu Nadace pro financování jednotek výzkumu a vývoje.
  • UECE - výzkumná jednotka pro složitost a ekonomiku. Je to výzkumná jednotka akreditovaná Nadací pro vědu a techniku (FCT) v rámci víceletého programu Nadace pro financování jednotek výzkumu a vývoje.

Přijímací řízení

Osnovy

Ideální studenti

Akreditace

O Škole

Otázky