Keystone logo
© TESS
ISM - International School of Management

ISM - International School of Management

ISM - International School of Management

Úvod

Mezinárodní škola řízení (ISM) je specializovaná akreditovaná obchodní škola se sídlem v Paříži ve Francii s programy na pěti různých kontinentech.

Poskytujeme studentům globální perspektivu, kterou potřebují, aby prosperovali jako moderní obchodní vedoucí. Děláme to tím, že naše třídy jsou malé, selektivní a kulturně rozmanité a nabízejí programy ve velkých obchodních centrech po celém světě.

Naše IMBA rozvíjí globální lídry v podnikání zítřka, zatímco náš DBA je určen pro zkušené vedoucí pracovníky, kteří se snaží řešit výzvy vedoucích pracovníků na mezinárodní úrovni. Pro dokázané zkušené lékaře naše doktorské studium osvědčuje výukové a výzkumné dovednosti potřebné k tomu, aby vrátili podnikatelské komunity a formovali novou generaci vůdců.

Postaveno na globálních hodnotách

Náš zakladatel Jack Forget otevřel ISM, aby napadl tradiční model obchodní školy.

Jeho vize se týkala školy, která vypadá jako zevnějšku a která podporuje inovaci a nové způsoby výuky. Byla by to opravdu globální instituce s partnerstvím na rozvíjejících se trzích po celém světě. Studenti ze všech kontinentů by se učil od profesorů nejvyššího stupně a během studia si vybudovali cennou profesionální síť.

Současný ISM si zachovává sílu a obratnost této zakládající filozofie. Stále sídlíme v Paříži, nyní máme partnerské instituce v New Yorku , Šanghaji , Nové Dillí , São Paulu a Kapském Městě . Nadále poskytneme studentům výklenky, globální perspektivu a kontakty, které potřebují jako vedoucí.

Zakázáno v reálném světě

Naši studenti jsou ambiciózní. Jsou poháněny, aby se dostali nahoru. Takže i když je pevná základna teoretických znalostí důležitá, zásadní je pochopitelná znalost a zkušenost.

Vybíráme naše profesory, a to jak pro jejich vynikající výuku, tak pro jejich podnikatelskou pověst. Když nejsou v ISM, mohou se nalézt přední společnosti, vyučovat na špičkových obchodních školách po celém světě a ovlivňovat směr mezinárodní obchodní praxe.

Naše malé, interaktivní kurzy umožňují detailní přístup k odborným znalostem našich profesorů. A protože naši studenti jsou zkušení profesionálové, mají šanci sdílet originální náhled a informovat o tom, co se děje ve třídě.

Vyrobeno pro pracovníky vedení

Studenti ISM jsou vedoucími pracovníky na vysoké úrovni s náročnými rozvrhy. Jejich čas je vzácným zdrojem a potřebuje studium, aby se přizpůsobilo jejich kariéře a životnímu stylu.

Tato potřeba flexibility vyvolává vše, co nabízíme. Studenti mohou kombinovat osobní kurzy v Paříži s e-learningem a navštěvovat zámořské programy v jedné z našich pěti partnerských institucí po celém světě.

Dáváme také studentům možnost přizpůsobit své studie a soustředit se na to, co je pro jejich kariéru nejdůležitější. V závislosti na stupni, které si zvolí, mohou následovat obecnou Pathway v mezinárodním řízení podniku nebo se specializovat na finance, podnikání a inovace nebo na vyšší vzdělávání.

Trvalá profesionální síť

Pro naše studenty jsou přínosy studia na ISM i nadále daleko.

Spolužáci a profesoři, se kterými se setkávají během své školy, tvoří celoživotní profesionální síť s nápady, podporou a příležitostmi, které přesahují obchodní a geografické hranice.

Místa

 • Paris

  ISM Paris 17, boulevard Raspail, 75007, Paris

 • Shanghai

  ISM - International School of Management, , Shanghai

  • São Paulo

   ISM - International School of Management, , São Paulo

   • New York

    101 astor place, , New York

    • Cape Town

     ISM - International School of Management, , Cape Town

     • New Delhi

      amity university campus, , New Delhi

      Otázky