Keystone logo
ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara

ITESO -  Universidad Jesuita de Guadalajara

Úvod

ITESO je jezuitská univerzita v Guadalajara. Společnost byla založena v roce 1957 a patří do skupiny jezuitských univerzit na světě.

ITESO je jezuitská univerzita v Guadalajara. Společnost byla založena v roce 1957 a patří do sítě více než 228 jezuitských univerzit po celém světě. Všichni sdílejí 450letou tradici jezuitského vzdělávání, tradici, která se historicky stala středem světového myšlení a je známá pro vzdělávání vůdců ve všech oborech vědy a umění.

ITESO je známé svou akademickou dokonalostí, hlubokým zájmem o místní i celosvětové souvislosti a svým závazkem ke zlepšení životních podmínek lidí. Jeho komplexní vzdělávací projekt se zaměřuje na rozvoj inteligence a citlivosti, na vzdělávání svobodných a společensky odpovědných mladých mužů a žen po celý život v prostředí, které je ideální pro objevování a růst.

Studium na ITESO znamená sdílení jezuitského vzdělávání s jedním a půl milionem studentů po celém světě.

Můžete se stát součástí multikulturního prostředí a studovat s více než 9000 studenty z Mexika a dalších zemí, jako je Argentina, Brazílie, Spojené státy americké, Francie, Finsko, Holandsko a Švýcarsko, které studují na naší univerzitě prostřednictvím akademického výměnného programu .

Poslání společnosti ITESO

121981_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg
Naassom Azevedo / unsplash

ITESO je univerzita s křesťanskou inspirací, svěřená Ježíšově společnosti. Vidí se jako společenství lidí v neustálém růstu

Jeho posláním je:

  • Formovat kompetentní, svobodné a angažované profesionály, kteří jsou ochotni dát své bytí a své činy do služeb společnosti.
  • Rozšiřovat hranice znalostí a kultury v probíhajícím hledání pravdy.
  • Navrhnout a vyvinout v dialogu s různými sociálními organizacemi realizovatelná a relevantní řešení pro transformaci systémů a institucí.

To vše za účelem budování spravedlivější a humánnější společnosti.

Vidění

Postavit se jako vedoucí propagátor fundraisingových projektů pro stipendia, sociální iniciativy a rozvoj a růst univerzity tím, že bude spolupracovat s dalšími sektory a vytvářet efektivní tým, který poskytuje služby, usnadňuje informace a podporuje institucionální strategii.

Místa

  • Tlaquepaque

    Anillo Periférico Sur Manuel Gómez Morín,8585, 45604, Tlaquepaque

Otázky