Keystone logo
James Madison University

James Madison University

James Madison University

Úvod

Víme, že úspěch vyžaduje stejnou část intelektu a jednání. Na JMU o tom je Being the Change.

Když studenti absolvující James Madison University hrdě přecházejí po pódiu, aby převzali své diplomy, jsou víc než jen vzdělaní. Jsou členy společenství dělníků. Vědí, jak věci uskutečnit. Zdokonalili svou schopnost kriticky myslet. Naučili se důležitost silné pracovní etiky a stali se oddanými a zručnými ve spolupráci s ostatními. S diplomem v ruce odcházejí z kampusu odhodlaní žít smysluplný život a věnovat se smysluplné kariéře.

Pouhé dvě hodiny od Washingtonu DC se JMU rychle stává jedním z předních míst ve vysokoškolském vzdělávání v zemi. Je to proto, že studenti mají neobvykle angažované vztahy s předními světovými profesory, kteří jsou na JMU, protože se chtějí věnovat znalostem a učit talentované studenty.

Studenti, učitelé a absolventi JMU využívají stejných částí intelektu a jednání, aby uspěli v každém druhu podnikání: podporují inovace a objevy, vedou v podnikání, rozvíjejí kulturu, zlepšují zdravotní péči, reformují vzdělávání, obnovují občanskou společnost, soutěží v atletice. — jsou tou změnou ve všech myslitelných ohledech.

Statistika

Poloha: Harrisonburg, VA

Vysokoškoláci: 20,070

Postgraduální studenti: 2,096

Studijní programy: 139

Poměr studenta a fakulty: 16:1

Žebříčky škol

#1 Nejvíce doporučená veřejná univerzita v USA Wall Street Journal a Times Higher Ed

#1 Nejlepší vysoká škola ve Virginii za získání práce od statistik ministerstva školství USA sestavená společností Zippia

TOP 10 Nejlepší veřejná vysokoškolská výuka v USA od US News& World Report

  Vlastnosti kampusu

  Areál JMU zasazený mezi pohoří Blue Ridge a Allegheny Mountains v západní části Virginie nabízí úžasný výhled na údolí Shenandoah. Naše krásné okolí a kampus s dokonalým obrazem je to, co dělá z JMU nejvíce instagramované místo ve státě Virginia.

  V kampusu je vždy co dělat: koncerty, filmy, sportovní akce, divadelní hry, hostující řečníci, umělecké instalace, planetárium, arboretum o rozloze 125 akrů; seznam pokračuje dál a dál. S 30 možnostmi stravování v areálu je JMU také po desetiletí hodnocena mezi 15 nejlepšími školami v USA pro stravování .

  Washington, DC a Richmond ve Virginii jsou jen dvě hodiny jízdy autem. Regionální letiště je vzdálené 20 minut jízdy a nabízí přímé lety do hlavních uzlů v DC a Chicagu. Virginie a region nabízí mnoho příležitostí pro zábavu, kulturní obohacení a poznávání historie.

   Přijímací řízení

   Začněte svou žádost ještě dnes na webových stránkách JMU.

   Virtuální prohlídka JMU

   Udělejte si virtuální prohlídku areálu JMU

   Požadavky na přijetí do programu

   Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

   Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

   Místa

   • Harrisonburg

    S Main St,800, 22807, Harrisonburg

   • Florence

    Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2, 50125, Florence

    Otázky