Keystone logo
Kansas State University Studijní plán a výukový doktorát (Ph.D.)
Kansas State University

Studijní plán a výukový doktorát (Ph.D.)

Manhattan, Spojené státy americké

90 Hours

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Mar 2024

USD 1 007 / per credit *

Smíšené

* pro nerezidenty Kansasu | 450,35 $/kredit pro obyvatele Kansasu. Účtují se další poplatky. Pro více informací nás prosím kontaktujte

Úvod

Ph.D. in Curriculum and Instruction je určen pro pokročilé studenty, kteří hledají zaměření na pedagogický výzkum a stipendia v místním, národním nebo mezinárodním prostředí. Prostřednictvím své výzkumné specializace absolventi přispívají svými odbornými znalostmi jako fakulta v kariéře ve vysokoškolském vzdělávání, na pozicích ve výzkumných organizacích nebo v jiných prostředích, která vyžadují pedagogický výzkum.

Nondegree Status

V některých případech si student může přát absolvovat kurz(y) před přijetím do studijního programu. V těchto případech musí být osoba přijata jako student bez titulu (někdy označovaný jako speciální student). Ne více než devět kreditních hodin získaných jako speciální student může být použito k pokročilému stupni.

Poradce a dozorčí výbor

Po přijetí do programu Graduate School je přidělen poradce. Školitel pomáhá studentovi při výběru předmětů, které absolvuje v doktorském studiu. Studijní program se seznamem předmětů se předkládá na postgraduální školu po absolvování devíti hodin (studenti kombinované formy studia) nebo během druhého semestru (studenti prezenční formy studia).

Individuální program

Studijní program každého studenta je individualizován se souhlasem hlavního profesora a dozorčí komise, aby se optimalizovaly zájmy, odbornost a profesní cíle studenta.

Výsledek programu

Osnovy

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky