Keystone logo
Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Úvod

Vysoká pověst

Datuje se v roce 1922, Kaunas University of Technology má velký potenciál pro studium a výzkum a zůstává lídrem v oblasti inovací a technologií v regionu Baltských států. S 10 500 studenty a 1.000 akademickými pracovníky se KTU snaží spojit vysoce talentované studenty (podporované univerzitami a externími stipendisty), výzkumné pracovníky a akademické pracovníky, aby prováděli nejmodernější výzkum, poskytovali špičkové vzdělání a poskytovali služby výzkumu a vývoje široké škále řadu podniků.

Mezinárodnost

KTU zvyšuje svou mezinárodní viditelnost účastí na mezinárodních výzkumných spolupráci, vytvářením mezinárodních studijních programů, spoluprací s mezinárodními partnery při vytváření společných studijních programů a podporou účasti na mezinárodní výměně mezi studentskými a akademickými komunitami. V současné době si mezinárodní studenti mohou vybrat mezi 37 vysokoškolskými a postgraduálními studijními programy a 19 doktorskými programy v angličtině v oblasti technologických, fyzikálních, biomedicínských a sociálních věd, humanitních věd a výtvarného umění a designu.

Rostoucí talent

KTU investuje do svých stávajících studentů tím, že zlepšuje své studijní prostředí a kvalitu, a to tím, že poskytuje příležitosti pro aktivní sport, umění, studentské sdružení a budování důvěry, protože je to investice do budoucnosti společnosti v místním a globálním podmínky. Naši studenti tvoří velkou část živé studentské komunity v Kaunasu, druhém největším městě Litvy.

Na KTU

 • Mezi 5% nejlepších světových univerzit: KTU sdružuje vysoce talentované studenty, výzkumníky a akademické pracovníky.
 • Lídr ve spolupráci s obchodem: od rozvoje studijních programů přes analýzu případů až po přenos technologií.
 • Široká škála služeb pro studenty: výměnné programy, stáže, spouštěcí prostor, sport, atd.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Kaunas

   Donelaicio St. 73,, 44249, Kaunas

  Otázky