Keystone logo
Lindsey Wilson College Ph.D. ve vzdělávání poradců
Lindsey Wilson College

Ph.D. ve vzdělávání poradců

Columbia, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Doktorský titul v oboru Vzdělávání a dohled nad poradci (CES) připravuje studenty na službu vedoucích v klinické praxi, supervizi, administrativě, vzdělávání a výzkumu v rámci poradenské profese. Regionální a národní údaje naznačují potřebu vedení v těchto oblastech s cílem podpořit rostoucí počet profesionálů v oblasti duševního zdraví poskytujících služby.

Program CES zdůrazňuje význam vzájemného a fakultního mentoringu jako součásti vzdělávacích zkušeností a poskytuje personalizované vzdělávací prostředí, kde mohou studenti podporovat svůj profesionální rozvoj. Mentorství je kritickou součástí doktorského studia, které studentům umožňuje rozvíjet důležité vazby v poradenské komunitě a zároveň budovat důvěru v naplnění jejich potenciálu budoucích lídrů v oboru. Tento model mentoringu poskytuje prostor nezbytný pro pečlivé vzdělávací prostředí, které zahrnuje podporu nezbytnou pro úspěch. Program CES staví na již existujících klinických dovednostech studentů, rozšiřuje jejich znalosti a připravuje je na práci vedoucích v oblasti duševního zdraví a akademického prostředí. Studenti absolvují rozsáhlé školení v oblastech, které obvykle nejsou ve vzdělávacích programech poradců zdůrazňovány

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky