Keystone logo
Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Lisbon School of Economics and Management, iDBA + PhD program

Úvod

ISEG, Lisabonská škola ekonomie a managementu Universidade de Lisboa (Lisabonská univerzita) je nejprestižnější vysokou školou managementu a ekonomiky v Portugalsku.

ISEG je akreditována Asociací pokročilých vysokých škol podnikání (AACSB), což je vyznamenání, které vlastní pouze 5% obchodních škol na světě, a její programy uznává mnoho renomovaných mezinárodních subjektů.

Akademické hodnocení světových univerzit (ARWU) v roce 2019, které každoročně představuje 500 nejlepších univerzit po celém světě, umisťuje Lisabonskou univerzitu na 1. pozici celostátně, na 151. místo na celém světě.

Lisabonská univerzita je největší a vedoucí univerzitou v Portugalsku, jednou z největších univerzit v Evropě a každoročně vítá téměř 15 000 zahraničních studentů z více než 100 zemí.

V současné době studuje na univerzitě přes 50 000 studentů.

Kvalita výzkumu, inovací a kultury univerzity přitahuje stále více mezinárodních talentů, kteří se snaží s výzkumnými jednotkami a skupinami rozvíjet projekty na nejvyšší úrovni.

Proč zvolit ISEG?

ISEG, Lisabonská škola ekonomie a managementu Universidade de Lisboa je nejprestižnější vysokou školou managementu a ekonomiky v Portugalsku.

Universidade de Lisboa je největší a vedoucí univerzita v Portugalsku. Šanghajské hodnocení 2019 oficiálně známé jako „Akademické hodnocení světových univerzit (ARWU)“, které každoročně představuje 500 nejlepších univerzit po celém světě, umisťuje Lisabonskou univerzitu na 1. pozici celostátně, na 151. místo na celém světě.

Looking out over Alfama, Lisbon

Mezinárodní program doktorských studií podnikové administrativy ISEG (iDBA) je program aplikovaného výzkumu, jehož cílem je připravit studenty v oblasti strategického a organizačního řízení, poskytnout pokročilé výzkumné dovednosti s cílem zlepšit výzkumný management a praxi v organizacích.

Spojuje excelenci výzkumu s odbornou praxí.

Místa

  • Lisbon

    Rua do Quelhas, 6, 1200-781, Lisbon

    Otázky