Keystone logo
Lingnan University

Lingnan University

Lingnan University

Úvod

Univerzita Lingnan, Hongkong

香港嶺南大學 (dále Lingnan Lingnan, anglický: Lingnan University , LU ) v Hongkongu, Fu Tei v Tuen Mun, Castle Peak Road Lingnan segment.

Lingda je jediná vysokoškolská instituce v Hongkongu, která poskytuje kvalitní vzdělání v oblasti liberálního umění. Nabízí magisterský titul ve filozofii, podnikání a společenských vědách a doktorský titul. Škola poskytuje studentům vysoce kvalitní akademické prostředí.Tutoré z každého oddělení jsou vynikajícími učenci z celého světa.Jsou všichni studenti orientovaní a poskytují studentům vhodné papírové vedení a podporu.Učitelů a studentů jsou také přátelé.

Následující magisterské studium filozofie a doktorské filozofie jsou nabízeny na univerzitě v Lingde, kde budou studenti absolvovat hluboký výzkum v konkrétních oblastech. Kurz začne v září 2016.

Vysoká škola literatury - čínština, kulturní studia, angličtina, historie, filozofie, překlady a vizuální studia ;

Business School - účetnictví, finance, řízení informačních systémů, pojišťovnictví, mezinárodní obchod, management, marketing, operační management a rozhodovací vědy

A

Akademie sociálních věd - ekonomika, politologie, psychologie a sociologie a / nebo sociální politika

Kromě toho je Ling větší než 2016-17 a nabídne 8 postgraduálních kurzů, které studentům umožní naučit se relevantní teorie a praktiky v konkrétních předmětech.

Místa

  • Tuen Mun

    Castle Peak Road,8, , Tuen Mun

    Otázky