Keystone logo
Lingnan University Doktor obchodní administrativy v globální digitální ekonomice a správě věcí veřejných
Lingnan University

Doktor obchodní administrativy v globální digitální ekonomice a správě věcí veřejných

Tuen Mun, Hongkong

4 Years

Čínština

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

CNY 800 000 *

Na kampusu

* k zaplacení ve dvou splátkách

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

S akademickou podporou univerzity Tsinghua Lingnan University program Doctor of Business Administration v globální digitální ekonomice a správě (DBA v GDEG), který rozšíří obzory a vizi vedoucích pracovníků a špičkových profesionálů s odbornou přípravou na doktorské úrovni. Tento program DBA v GDEG je první svého druhu v regionu, který poskytuje interdisciplinární školení na mikro i makro úrovni pro rozvoj globální digitální ekonomiky a správy věcí veřejných.

Pěstovat manažerské talenty v digitální éře

S akademickou podporou Univerzity Tsinghua Lingnan University program Doctor of Business Administration (DBA) v globální digitální ekonomice a správě, který rozšíří obzory a vizi vedoucích pracovníků a špičkových profesionálů s doktorským vzděláním. Tento program DBA je první svého druhu v regionu, který poskytuje interdisciplinární školení na mikro i makro úrovni pro rozvoj globální digitální ekonomiky a správy věcí veřejných.

Vysoce interdisciplinární s holistickým a vysoce kvalitním přístupem ke vzdělávání

Uplynulé desetiletí bylo svědkem nepostradatelné úlohy digitalizace v udržitelném rozvoji a provozu jakékoli organizace v dnešním obchodním světě. Pandemie COVID-19 znovu potvrdila důležitost digitalizace. Program DBA nejenže vybavuje vedoucí pracovníky a profesionály špičkovými, praktickými znalostmi v oblasti digitálního obchodu, ekonomiky a správy, ale také odborníkům z praxe odhaluje příslušné výzvy a příležitosti v digitální transformaci.

Široká, hodnotná síť ve více oblastech

Integrace rozsáhlé sítě národních a mezinárodních společností, organizací a institucí Univerzity Tsinghua, silných stránek Lingnanské obchodní fakulty v oblasti navrhování osnov v obchodních studiích a partnerství School of Graduate Studies s předními zámořskými univerzitami včetně Durhamu, Bath a Essexu, Program DBA slouží jako platforma pro sdílení sítí napříč akademickou sférou, podniky a vládou.

Uznáno výborem předních vůdců a učenců

Program je vysoce uznávaný a silně podporovaný renomovanými učenci, obchodními vůdci a úředníky v Číně a Hongkongu, včetně akademika HE Changchui, ctihodného Bernarda Charnwuta CHAN, profesora Anthony CHEUNG Bing Leung, profesora Fredericka MA Si Hang, Dr. Rex AUYEUNG Pak Kuen, profesor Witman HUNG Wai Man, Dr. Lee George LAM, profesor TANG Ke a Dr. Winnie TANG Shuk Ming.

Podpora autorit napříč akademickými a profesními sektory

Program se staví jako vysoce účinný profesionální doktorský program, přičemž Lingnan University a Fakulta sociálních věd Univerzity Tsinghua. Program také získává plnou podporu od Academy of Digital China (Fujian), Fintech Innovation Network a Hong Kong Cyberport Management Company Limited, která studentům poskytuje příležitosti k účasti na pokročilých digitálních technologiích a osvojuje si hluboké znalosti digitální transformace prostřednictvím postupů.

Diverzifikované učení a průmyslová praxe

Program zve odborníky z jeho poradního sboru, přední podniky a vládní orgány, aby si vyměnili informace a zkušenosti a poskytli praktické rady o technických a manažerských problémech, které v digitální éře vznikají. Umožňuje také studentům získat diverzifikované zkušenosti z oboru organizováním domácích i zahraničních zahraničních návštěv a studijních cest do světových akademických institucí, digitálních obchodních magnátů, internetových summitů a různých konvencí, rozšířit intelektuální horizont a hledat příležitosti pro vytváření sítí a spolupráci .

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky

Podobné kurzy