Keystone logo
McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

Úvod

McWilliams School of Biomedical Informatics, dříve UTHealth Houston School of Biomedical Informatics (SBMI) je jednou ze šesti škol UTHealth Houston, která je součástí 14 institucí The University of Texas System.

McWilliams School of Biomedical Informatics je jediný akademický program biomedicínské informatiky v Texasu, jediná samostatně stojící škola mezi 70 souvisejícími programy v zemi a jeden z největších programů svého druhu na světě.

Vidění

Naše škola převádí data na sílu lidského zdraví TM .

Mise

Posláním školy je shromažďovat, zpracovávat a převádět data – od molekul až po populace – na použitelné informace, znalosti a inteligenci; vzdělávat současné a budoucí vůdce, inovátory a řešitele problémů v Texasu, v zemi a ve světě; narušovat, přetvářet a inovovat za účelem získání biomedicínských objevů, zlepšení poskytování zdravotní péče a pomoci při prevenci nemocí prováděním vynikajícího základního a aplikovaného výzkumu a vývojem účinných produktů a řešení informačních technologií.

Statistika

 • Mezinárodní studenti:

  19%

 • 0
 • Poměr studentů a učitelů:

  6 do 1

Přijímací řízení

Požadavky na přijetí do studijních a nediplomových programů na McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston .

McWilliams School of Biomedicínské informatiky využívá holistický proces hodnocení pro všechny žadatele. To nám umožňuje pečlivě zvážit všechna pověření předložená žadatelem. Žadatelé jsou posuzováni pouze jednou v každém semestru cyklu, nezapomeňte odeslat žádost s nejsilnějším materiálem.

Vízové požadavky

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston je postgraduální škola, která uděluje postgraduální tituly. Nenabízíme bakalářské tituly.

K přihlášce je nutný bakalářský titul nebo vyšší. Pokud bylo veškeré vzdělání ukončeno mimo USA, musíte mít bakalářský titul v USA nebo vyšší.

Všichni žadatelé, kteří absolvovali kurzy/stupně mimo USA, jsou povinni předložit oficiální hodnocení přepisu kurzu po kurzu se zprávou o výpočtu GPA od World Education Services (WES ICAP) nebo Educational Credential Evaluators . Ověřené přepisy použité pro hodnocení je třeba přiložit k hodnocení vzdělávání.

Všichni mezinárodní žadatelé musí prokázat znalost anglického jazyka jedním z následujících způsobů:

 • Zkouška Test z angličtiny jako cizího jazyka ( TOEFL ) – Minimální skóre 94. Postupujte podle těchto pokynů a nechte si zaslat oficiální výsledky testů do GradCAS. Použijte kód: B886
 • International English Language Testing System ( IELTS ) – Minimální skóre 7,0. Chcete-li do GradCASu zaslat oficiální výsledky testů, postupujte podle těchto pokynů . Kód není vyžadován.

Uchazeči, pro které je požadována zkouška z angličtiny a kteří nesplňují minimální požadavek, nebudou postoupeni ke kontrole přijímací komise.

SPONZOROVÁNÍ F-1 VÍZEM K DISPOZICI NÁSLEDUJÍCÍM: SPONZOROVÁNÍ VÍZEM F-1 NENÍ DOSTUPNÉ PRO NÁSLEDUJÍCÍ:
Jarní a podzimní vstupné
Master of Science (MS) – výzkumná dráha
Doktor filozofie (PhD) v oboru biomedicínská informatika
Vstup do jednoho programu UTHealth Houston najednou
Letní vstupné
Master of Science (MS) – aplikovaná trať
Doktorát ze zdravotnické informatiky (DHI)
Souběžné vícenásobné přijetí do škol/programů UTHealth Houston
Nestupňové nebo certifikační programy

Stipendia a financování

Budeme i nadále posouvat hranice datové vědy, abychom vyřešili nejnaléhavější zdravotní výzvy našeho světa prostřednictvím naší první komplexní fundraisingové kampaně Many Faces. Jedna mise. Vaše podpora této kampaně nám pomůže udržet se na špici, od pomoci studentům plnit jejich vzdělávací sny prostřednictvím stipendií, přes pokrok v inovativním výzkumu až po poskytování flexibilního financování prostřednictvím našeho fondu excelence děkana.

Statistiky absolventů

Ocenění a akreditace

SACS SOC

Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges (SACSCOC) je orgánem pro akreditaci vysokoškolských institucí udělujících tituly v jižních státech. Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges má šest základních hodnot. Oni jsou:

 • Integrity
 • Peer Review/Seberegulace
 • Učení studentů
 • Continuous Quality Improvement
 • Accountability
 • Transparency

SACSCOC je institucionálním akreditátorem, který využívá odpovědný a transparentní proces vzájemného hodnocení, který zajišťuje kvalitu a integritu vzdělávání, podporuje neustálé sebezdokonalování a podporuje úspěch studentů.

Akreditovaný program CAHIIM

Komise pro akreditaci vzdělávání zdravotnické informatiky a informačního managementu (CAHIIM) je recenzovaný akreditační proces pro bakalářské i magisterské studijní programy. Toto označení zajišťuje, že akreditované školy neustále zlepšují kvalitu správy zdravotnických informací a vzdělávání v oblasti zdravotnické informatiky tak, aby vyhovovaly potřebám zdravotnické pracovní síly.

 • Náš magisterský program získal v roce 2019 akreditaci CAHIIM
 • Učební osnovy školy splňují standardy stanovené pedagogy zdravotnické informatiky z celé země.
 • Naši studenti získávají akreditované vzdělání, které je relevantní a zároveň poskytuje aktuální dovednosti požadované dnešními zaměstnavateli.
 • Naše společnost neustále udržuje a prosazuje všechny zásady a postupy CAHIIM pro zachování akreditace programu.

HIMSS Approved Education Partner

HIMSS Approved Education Partners (AEP) jsou vzdělávací programy, které prokazují, že jejich vzdělávací rozvojové aktivity splňují přísné standardy kvality, jak je identifikuje HIMSS. AEP jsou oprávněni nabízet vzdělávací a školicí programy pro zdravotní péči a zdravotnické informační technologie schválené HIMSS, které připravují kandidáty na pokročilé znalosti v oblasti IT a zdravotnictví.

 • Jako HIMSS AEP od roku 2016 naše osnovy splňují vysoké vzdělávací standardy HIMSS.
 • Naše vzdělávací a školicí programy připravují kandidáty na pokročilé znalosti v oblasti IT a zdravotnictví.
 • Studenti získají vzdělání a znalosti potřebné pro certifikaci CAHIMS a CPHIMS .
 • Naše kurzy dalšího vzdělávání také splňují průmyslové standardy HIMSS pro efektivní zdravotní trénink.

Project Management Institute

McWilliams SBMI je autorizovaným školicím partnerem PMI. S tímto označením si můžete být jisti, že vaše školení bylo prověřeno Project Management Institute, aby splňovalo jejich náročné standardy.

 • Dva kurzy MSBMI, BMI 5328 – Systems Management and Project Management a BMI 7360 – Advanced Project Management, využívají materiály PMI a lze je použít jako vzdělávací kredity k PMP nebo CAPM.
 • MSBMI nabízí také kurz projektového řízení pro další vzdělávání.

Místa

 • Houston

  Fannin Street, 7000, 77030, Houston

Otázky