Keystone logo
Meridian University EdD v organizačním vedení
Meridian University

EdD v organizačním vedení

Petaluma, Spojené státy americké

30 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Mar 2024

USD 21 632 / per year *

Smíšené, Dálkové studium

* odhad výuky na základě prezenční registrace 32 kreditů za akademický rok. Školné je účtováno ve výši 676 $ za kredit

Úvod

Rozvoj učitelů

Organizace po celém světě v různých oblastech, jako je vzdělávání, obchod, občanská společnost a vláda, čelí nebývalé složitosti. To, co se nyní od organizačních vedoucích požaduje, je často mnohem více než jejich současné schopnosti. Meridian's Ed.D. v organizačním vedení bylo vyvinuto, aby reagovalo na tuto mezeru ve schopnostech. Návrh učebních plánů umožňuje studentům pěstovat ekologii kompetencí na podporu jejich vlastních schopností vůdců, jakož i na koučování dalších vůdců a konzultace s týmy a organizacemi. Studenti tohoto programu pracují s fakultou, kteří jsou vysoce kvalifikovanými odborníky a jsou hluboce zapojeni do transformačních projektů.

"Jakákoli skutečná změna znamená rozpad světa, jak to vždy věděl, ztráta všeho, co dalo jednu identitu."—James Baldwin

Na první pohled

APLIKACE
PŘIJATO

Čtvrtletní

NEJVYŠŠÍ STUPEŇ
POŽADOVANÉ

Bakalářský

UČENÍ SE
FORMÁT

Hybridní

PROGRAM
DÉLKA

30-42 měsíců

CELKOVÉ ÚVĚRY
POŽADOVANÉ:

92 kreditů

NÁKLADY ZA
KREDIT

676 $

INTENZIVY
POŽADOVANÉ

5

AKREDIATACE

WASC

155825_keystone-edu-image-one-edited.png

Dostupné koncentrace

ROZVOJOVÝ KOUČING

Koncentrace Developmental Coaching klade důraz na studium v souladu s praxí v kontextech, jako je koučování výkonných pracovníků, hodnocení vývoje a řízení záměrně rozvojových organizací.

VÝRAZNÉ A POHYBOVÉ UMĚNÍ

Koncentrace Expresivní a pohybová umění klade důraz na práci v kurzu spojenou s profesionální praxí v kontextech, jako je konvenční prostředí zdravotní péče, koučovací praxe, wellness programy pro zaměstnance.

ZDRAVOTNÍ KOUČING

Koncentrace psychologie zdraví klade důraz na práci v kurzu spojenou s profesionální praxí v kontextech, jako je konvenční prostředí zdravotní péče, koučovací postupy, programy wellness zaměstnanců.

ORGANIZAČNÍ VÝVOJ

Koncentrace organizačního rozvoje klade důraz na práci v kurzu spojenou s praxí organizačního vedení a rozvoje v různých institucionálních doménách, jako jsou: podnikání, neziskové organizace (NGO); a vláda včetně sektorů, jako je vzdělávání, právo a umění.

SOCIÁLNÍ UMĚLEC

Koncentrace Social Artistry klade důraz na studium v souladu s profesionálními závazky, které zahrnují umělecké praktiky podporující rozvoj komunity a společenskou transformaci.

TRANSFORMATIVNÍ VEDENÍ

Koncentrace Transformative Leadership klade důraz na studium v souladu s praxí v kontextech, jako je koučování výkonných pracovníků, hodnocení vývoje a řízení záměrně rozvojových organizací.

TRANSFORMATIVNÍ UČENÍ

Koncentrace Transformativní učení klade důraz na studium v souladu s profesionální praxí v kontextech, jako je vzdělávání, organizační vedení a vzdělávání dospělých.

„ Meridian University nabízí postgraduální vzdělávání, které je integrativní, inovativní a průkopnické jako vzdělávací model, který zahrnuje holistické učení a praktické uplatnění v mnoha různých profesích.“—Angeles Arrien, čtyřnásobná cesta

155826_keystone-edu-image-two-edited.png

Akademická struktura

Akademická struktura společnosti Meridian poskytuje studentům flexibilitu při orientaci v kurikulární architektuře univerzity způsobem, který odpovídá jejich vášním, profesním cílům a dalším životním závazkům.

Struktura je navržena tak, aby sloužila rozmanitému studentskému tělu, které žije po celém světě, má různé kulturní a klinické vize pro svou kariéru a je v různých fázích své profesní cesty.

Studenti se zapisují do studijního programu, mohou si zvolit koncentraci a každou čtvrtinu se zaregistrovat do jednoho nebo více kurzů. Kromě základních kurzů pro konkrétní studijní program a kotevních kurzů, které představují transformativní učební záměr meridiánských učebních osnov, si studenti volí volitelné předměty, které odpovídají jejich koncentraci, pozadí a profesní dráze.

Formáty učení

Hybridní formát

Hybridní vzdělávací formát Meridian kombinuje online kurzy s týdenními pobytovými intenzivami na místě. Formát hybridního učení je navržen tak, aby studentům umožnil pokračovat v postgraduálním vzdělávání flexibilním tempem a kombinoval asynchronní práci v kurzu prostřednictvím vlastní platformy sociálního učení univerzity Pivot, videohovory naživo s fakultou, synchronní zapojení studentské komunity a týdenní pobytové intenzivy . Kombinací inovativních metod online vzdělávání s bohatými videohovory a hlubokými rezidenčními spojeními umožňuje hybridní formát studentům přispívat lokálně a vnímat globálně.

Každé čtvrtletí studenti absolvují jeden nebo několik sedmitýdenních online kurzů. Tento plán poskytuje studentům čas mezi čtvrtletími na odpočinek, zapojení a přípravu. Studenti navíc navštěvují minimálně dva týdenní pobytové intenzity na místě za akademický rok. Intenzivní akce probíhají od pondělí do pátku po celý rok, intenzivní pobyty probíhají v Meridian's Bay Area Center a dalších globálně distribuovaných lokalitách.

Online formát

Ve formátu online výuky Meridian mohou studenti dokončit 100% svých požadavků na studium v kurzu online. Virtuální intenzivy jsou k dispozici také pro studenty, kteří se rozhodnou necestovat na intenzivní bydlení. Studenti si mohou vybrat intenzivní data, místa a formáty na základě jejich osobních okolností a profesních aspirací.

O Škole

Otázky