Keystone logo
Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

Michigan Technological University MTU

Úvod

Michiganská technologická univerzita začala jako Michiganská hornická škola v Houghtonu v roce 1885. Byla zřízena státem Michigan, aby vyškolila těžební inženýry, aby lépe provozovali místní měděné doly, škola začala se čtyřmi členy fakulty a 23 studenty ve druhém patře budovy na Avenue Montezuma v Houghtonu. V budově, která byla po celá desetiletí provozována jako hasičská síň Houghton, je nyní noční klub a restaurace.

Hornická škola v Michiganu a následná Michiganská vysoká škola v dolech vyškolili národně i mezinárodně uznávané důlní inženýry. Náš první prezident Marshman E. Wadsworth (1887-98) dohlížel na vytvoření silné fakulty, přesun do našeho současného umístění kampusu a vysokoškolskou misi.

Na Michiganské technologické univerzitě našich více než 7 000 bláznivých inteligentních studentů staví a spouští nanosatelity, vylepšuje protetické kotníky a spojuje roboty s dětmi. Jen v letošním roce stráví vysokoškoláci z Michigan Tech 126 000 hodin prací po boku mentorů fakulty na placeném výzkumu. Našich 18 center a institutů je vybaveno výdaji na výzkum ve výši 80,4 milionů USD. Huskies dále vydělává devátý nejvyšší počáteční plat v zemi na 65 000 $ (medián). Je to budoucnost jako žádná jiná.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Houghton

    Townsend Drive,1400, 49931, Houghton

    Otázky