Keystone logo
Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence - MBZUAI

Úvod

Mohamed bin Zayed University of Artificial Intelligence (MBZUAI) v Abú Dhabí je absolventem akademické instituce založené na výzkumu, která nabízí specializované studijní programy pro místní a mezinárodní studenty v oblasti umělé inteligence.

Cílem MBZUAI je podpora rozvoje vědeckého výzkumu, vývoje, přenosu a využívání umělé inteligence zavedením MSc a Ph.D. programy, které umožňují studentům naplnit jejich intelektuální potenciál v nejmodernějším prostředí.

Cílem MBZUAI je dosáhnout akademické a výzkumné excelence na místní, regionální a mezinárodní úrovni, pomoci studentům uspět v kariéře a využít své získané znalosti k řešení některých z největších výzev naší doby.

Naše jedinečnost. Vaše výhoda

1. Zaměřeno na výzkum

Univerzita umělé inteligence Mohameda bin Zayeda je první výzkumnou univerzitou zaměřenou na AI na světě. Pro dohled nad Ph.D. rozvoj studentů a kurikula.

2. Areál

MBZUAI je plně integrován do města Abu Dhabi, pulzujícího hlavního města, které spojuje dědictví s moderním životním stylem. Kampus, který se nachází v Masdar City-jedné z nejudržitelnějších městských komunit na světě-nabízí nejmodernější zařízení, laboratoře a výzkumná centra poskytující jedinečné prostředí, ve kterém můžete provádět svůj výzkum.

3. Stipendium

MBZUAI nabízí plné stipendium, které pokrývá 100% školné a další výhody, jako je měsíční příspěvek, zdravotní pojištění a ubytování,

165580_165563_FAI_2180-1tcopy2.jpg

4. Profesionální příležitosti

Silné spojení MBZUAI s národní vládou, průmyslem a akademickým světem poskytuje našim studentům platformu pro spojení se sítí strategických partnerů, aby získali obrovské zkušenosti prostřednictvím možných stáží v oblastech, jako je zdravotnictví, telekomunikace, technologie, vláda, finance a mnoho dalšího. Perfektní brána k úspěšnému rozvoji vašeho profesního rozvoje.

5. Mezinárodní prostředí

MBZUAI je nejlepší univerzitou pro váš výzkumný pobyt. Uchazeči ze všech zemí a národností jsou vítáni, protože přijetí a přijetí do programů bude založeno na vysokém akademickém postavení a zásluhách. Vytvářením prostředí mezinárodního kampusu se MBZUAI zaměřuje na podporu kultury začleňování a rozvoje.

165583_165566_SHADOW28843.jpg

164116_button_please-find-all-the-admissions-requirements-here.png

Stipendia a financování

MBZUAI nabízí studentům výběr postgraduálních programů v moderním a inovativním univerzitním prostředí, které se nachází v prosperujícím hlavním městě Spojených arabských emirátů. MBZUAI kombinuje současný vzdělávací systém a robustní učební osnovy s bohatou kulturou a dědictvím Abu Dhabi a nabízí zážitek jako žádný jiný.

Všichni studenti přijatí na prezenční bázi mají právo dokončit studium s plným stipendiem. Pro zachování stipendií, stipendií a dalších výhod se však od studentů očekává, že si během studia udrží vysoké akademické postavení, budou dodržovat univerzitní etický kodex a splní určité požadavky.

Stipendium zahrnuje:

 • 100% školné zdarma
 • Ubytování pro studenty v areálu
 • Zdravotní pojištění a sponzorství víz SAE pro občany jiných zemí
 • Měsíční stipendium (v souladu s pravidly a předpisy univerzity, jak je uvedeno v katalogu univerzity)
 • Mezinárodní studenti a studenti rezidentní ve Spojených arabských emirátech
  • MSc: 8 000 AED
  • Ph.D.: 10 000 AED (Manželští doktorandi mohou požádat, aby bydleli mimo kampus a dostali další příspěvek na bydlení ve výši 5 000 AED pod podmínkou schválení a předložení oficiálních dokumentů.)
  • Národní studenti SAE
  • MSc: 30 000 AED (svobodný) nebo 33 000 AED (ženatý; bude vyžadovat předložení oficiálních dokumentů)
  • Ph.D.: 36 000 AED (svobodný) nebo 39 000 AED (ženatý; bude vyžadovat předložení oficiálních dokumentů)

Statistiky absolventů

Žebříčky

CS Rankings v kostce

 • 18. místo v oblasti AI v CS Rankings globálně
 • 28. v oblasti ML v CS Rankings celosvětově
 • 16. v oblasti CV v CS Rankings globálně
 • 19. místo v oblasti NLP v CS Rankings globálně

Ohlasy studentů

Místa

 • Abu Dhabi

  Masdar City, , Abu Dhabi

Otázky