Keystone logo
Maastricht School of Management Vedoucí PhD
Maastricht School of Management

Vedoucí PhD

Maastricht, Nizozemsko

4 Years

Angličtina

Poloviční úvazek

01 Dec 2024

May 2025

EUR 30 000

Smíšené

Úvod

Vedoucí Ph.D. program rozvoje soukromého sektoru pro rozvíjející se ekonomiky umožňuje pracujícím profesionálům a výzkumníkům s plným nebo částečným úvazkem spojit svou kariéru se získáním titulu Ph.D. Program poskytuje pokročilé školení v teorii a dovednostech zásadních pro rozvoj soukromého sektoru, design a výzkum.

Jako nejvyšší akademická kvalifikace je získání titulu Ph.D. zlepší vaše kariérní vyhlídky jak na akademické půdě, tak v podnikání. Navíc originálním způsobem přispějete ke svému oboru zájmu, který obohatí předchozí výzkum.

Během programu budete těžit z rozsáhlých znalostí a odborných znalostí klíčových lektorů a školitelů v programu, kteří jsou předními vědci v oblastech výzkumných témat.

Zapojením se do programu se stanete součástí stimulující a náročné výzkumné komunity Maastrichtské univerzity School of Business and Economics (SBE) a Maastricht School of Management (MSM).

Důvody, proč sledovat tento program

  • Posouvejte současný stav techniky a produkujte nové poznatky
  • Spojte svou současnou kariéru se získáním titulu Ph.D.
  • Zlepšete své kariérní vyhlídky
  • Získejte koučování od předních vědců

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky