Keystone logo
Nazarbayev University

Nazarbayev University

Nazarbayev University

Úvod

Nazarbayev University se nachází v Astaně v Kazachstánu ve střední Asii a je výzkumnou univerzitou s rostoucím mezinárodním renomé, která kombinuje vzdělávání a inovace na nejmodernějším kampusu 21. století. Nazarbayev University se rychle stala známou po celém světě pro svůj závazek stát se špičkovým výzkumným zařízením. Vědci z NU provádějí výzkum v různých oblastech a přivádějí k životu ty nejambicióznější projekty. Výzkum je každoročně podporován z interních i externích zdrojů a probíhá v moderních laboratořích.

Angličtina je vyučovacím a výzkumným jazykem na Nazarbayev University a systémy přijímání a postupu jsou zcela založeny na zásluhách.

NU publikovala více než 5300 děl v různých studijních oblastech, včetně 1100 publikací studentů, ať už samostatných nebo spoluautorských; síť více než 270 výzkumných a výukových laboratoří; podání 164 patentových přihlášek; úspěšné vyjednání a podpis 6 licenčních smluv; a získání 106 patentů.

Chcete-li se dozvědět více o závazku Nazarbayev University k jejímu výzkumu a stát se součástí týmu, nezapomeňte zkontrolovat proces přijímání NU a přezkoumat různé možnosti financování založené na zásluhách, které jsou k dispozici potenciálním studentům.

Campus

NU je moderní výzkumný univerzitní kampus, který zajišťuje pohodlný životní styl obyvatel. Obytné prostory jsou k dispozici pro vše od sólo až po skupinové bydlení. Kolem kampusu jsou k dispozici různé restaurace pro kulinářské objevování, zatímco bezpečnost a zabezpečení je zaručeno prostřednictvím karet kontroly přístupu, které omezují přístup do všech zařízení areálu.

Náš moderní sportovní areál umožňuje aktivní životní styl bez ohledu na to, jaké sporty a aktivity máte rádi. Regulovaná venkovní sportoviště světové třídy poskytují dokonalé místo pro týmové intramurální soutěže.

V areálu NU je něco pro objev každého.

133759_133724_IMG_47202.jpg

Život na NU

Studenti, zaměstnanci a fakulty, kteří se rozhodnou žít na NU, objevují Kazachstán a užívají si veškerou občanskou vybavenost. Pohodlné ubytování je spárováno s prvotřídními službami pro jídlo, nakupování, péči a jiné osobní potřeby. Mnoho služeb (včetně naší ordinace) je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v noci.

Studenti i učitelé milují život na NU.

Mezinárodní spolupráce

Model strategického rozvoje Nazarbayev University je založen především na partnerství s nejlepšími světovými univerzitami. Každá ze škol a výzkumných středisek univerzity byla vyvinuta ve spolupráci s předními univerzitami a výzkumnými institucemi.

NU je zaměřena na podporu celouniverzitní internacionalizace prostřednictvím mezinárodní spolupráce a partnerství, postavení univerzity v globální aréně vysokoškolského vzdělávání a mezinárodní podpory studentů, fakult a zaměstnanců.

Strategickí akademičtí a výzkumní partneři Nazarbayev University

 • University of Wisconsin-Madison (USA) - partner pro Školu věd a humanitních věd
 • Duke University, Fuqua School of Business (USA) - partner pro Graduate School of Business
 • Národní univerzita v Singapuru, Lee Kuan Yew School of Public Policy (Singapur) - partner pro Graduate School of Public Policy
 • University of Pittsburgh (USA) - partner pro Lékařská fakulta
 • University of Pennsylvania (USA) - partner pro postgraduální školu vzdělání
 • University of Cambridge (UK) - partner pro postgraduální školu vzdělání
 • Colorado School of Mines (USA) - partner pro Školu báňství a geověd
 • The Lawrence Berkeley National Laboratory (USA) - partner soukromé instituce „National Laboratory Astana“
 • The Oak Ridge Associated Universities (USA) – partner pro soukromou instituci „ Nazarbayev University Research and Innovation System“

Strategičtí partneři, kteří přispěli k rozvoji NU:

 • University of Warwick (UK) - partner Nazarbayev University programu Nadace Nazarbayev University Foundation v letech 2015 až 2016.
 • University College London (UK) - partner pro Inľenýrskou fakultu a digitální vědy na Nazarbayev University a Program přípravných osvědčení univerzity v letech 2010 a 2015.

Vlastnosti kampusu

.

  Žebříčky

  501–600 th World University Rankings 2024 (The Times Higher Education World University Rankings 2024)

  Akreditace

  Akreditace AMBA

  Ohlasy studentů

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Astana

   Qabanbay Batyr Avenue, 53, 010000, Astana

   Otázky