Keystone logo
North Carolina A&T State University Ph.D. v zemědělských a environmentálních vědách
North Carolina A&T State University

Ph.D. v zemědělských a environmentálních vědách

Greensboro, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 5 278 / per semester *

Na kampusu

* celkové státní školné a poplatky: 5 277,56 $ | celkové mimostátní školné a poplatky: 11 677,56 $. Mohou být účtovány další poplatky. Poplatky se mohou změnit

Úvod

Ph.D. v programu zemědělských a environmentálních věd v NC A&T učí studenty o složitosti našeho globálního potravinového systému a jak se přizpůsobit novým výzvám v oblasti potravin, energie a vody. Tento program připravuje jednotlivce na úspěšnou kariéru výzkumných pracovníků, vyučujících a podnikatelů a na to, aby byli aktivními a efektivními vůdci v akademickém a zemědělském průmyslu ve veřejném i soukromém sektoru. Naši absolventi doktorského studia budou čelit velkým výzvám poskytování a udržování bezpečných a zdravých dodávek potravin, vlákniny a dalších produktů pro rostoucí globální populaci.

Proč zvolit NC A&T

Doktorandi zemědělských a environmentálních věd Ph.D. Program bude vyučován a veden dynamickou fakultou, která je uznávána na národní i mezinárodní úrovni jako lídři v oblastech objevování, učení a zapojení. Program nabízí malé třídy, které umožňují větší interakci s našimi profesory.

V A&T, vysoké výzkumné instituci, která poskytuje granty a která se řadí mezi historicky největší černošskou univerzitu v zemi, budou studenti rozvíjet osobní a profesionální vztahy se svými spolužáky a učiteli, které budou trvat celý život. Absolventi využijí znalosti a dovednosti získané prostřednictvím tohoto programu, aby drželi krok s pokračujícími změnami v oblasti zdraví a výživy, preferencí spotřebitelů, obav o národní bezpečnost, klimatu a mnoha dalších zásadních problémů, které ovlivňují zemědělství a životní prostředí.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky