Keystone logo
Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Parks College of Engineering, Aviation & Technology - Saint Louis University

Úvod

Byla založena jako první federálně certifikovaná letecká škola v Americe, University of Parks College of Engineering, Aviation and Technology, University of Engineering, Aviation and Technology, vytvořila cestu inovací ve všech oborech, kterým sloužíme. Od robotů po rakety a vše mezi tím jsme vyvinuli programy zaměřené na budoucnost, které reagují na současné a budoucí potřeby profese a společnosti.

Historie Parks College

Společnost Parks College byla založena Oliverem "Lafe" Parks v roce 1927, pouhé dva měsíce po historickém letu Charlese Lindbergha přes Atlantik, a stala se první federálně schválenou leteckou školou.

Během 2. světové války byla letecká škola a její dceřiné společnosti zodpovědné za výcvik jednoho z každých 10 pilotů armádního letectva a tisíce mechaniků letadel. Po válce si Parks uvědomil, že budoucí vůdci letectví budou potřebovat širší a akademičtější vzdělání. Cítil, že nejlepší způsob, jak zajistit tuto šíři, je usilovat o spojení s významnou univerzitou. V roce 1946 dal Parks College univerzitě Saint Louis as tím se držitel osvědčení Air Agency č. 1 stal součástí nejstarší univerzity na západ od Mississippi. V průběhu let přidával Parks programy v oblasti údržby letadel, avioniky, elektrotechniky, informatiky, strojírenství, biomedicínského inženýrství a stavebnictví.

Na podzim roku 1997, po sedmi desetiletích v Cahokia ve státě Illinois, se škola přestěhovala do McDonnell Douglas Hall, nejmodernější budovy na univerzitním kampusu v St. Louis, jako Parks College of Engineering, Aviation and Technology.

Zpráva od děkana

Jako děkan Parks College of Engineering, Aviation and Technology mám tu čest a tu čest vést tuto vynikající organizaci v transformační době ve své téměř 90leté historii. Rozvíjíme se a přizpůsobujeme se, abychom připravili inženýry a piloty na řešení měnících se potřeb společnosti.

V Parcích nás motivuje naše jezuitská katolická mise - tvořit technicky zdatné a společensky odpovědné inovátory a vůdce v oblasti strojírenství a letectví. Naši studenti se neučí jen prostřednictvím přednášek. Učí se prostřednictvím laboratorních kurzů, pomocí nejmodernějších zařízení a nástrojů k výrobě dílů, stavebním výrobkům a ve spolupráci s fakultou na výzkumných projektech.

V letošním roce jsme přivítali naše největší studentské pracoviště v historii univerzity - více než 900 studentů. Parks College byla vždy a vždy zůstane zaměřena na studenty. Jsme tady, abychom učili a pomáhali rozvíjet zítřejší vůdce. Naše fakulta drží finanční prostředky od National Science Foundation, National Institute of Health, Siemens, Kern Entrepreneurial Network Network a Missouri and Illinois department of transports.

Postavili jsme satelity, závodní auta a dokonce i konkrétní kánoe. Naši studenti byli jmenováni Grand Challenge Scholars a University Innovation Fellows. Podepsali jsme partnerství v oblasti plynovodů se čtyřmi různými leteckými společnostmi a iniciativu v oblasti rozmanitosti pro inženýrské školy. Je zřejmé, že děláme mimořádnou práci a jsme za ni uznáváni.

Považuji za velké štěstí, že mohu pracovat s takovými odhodlanými lidmi, kteří chtějí změnit svět a žít naše jezuitské poslání. Jak pokračujeme v růstu a vývoji, ujišťuji vás, že Parks College zůstane věrná svým základním principům. Doufám, že budete i nadále sledovat náš pokrok a podporovat naše vynikající studenty, zaměstnance a fakulty.

S pozdravem,

Michelle Sabick, Ph.D. Brooke Cagle / Unsplash

Parks College Industry Partners

Vysoká škola technická, letecká a technologická v Saint Louis University udržuje pevné vztahy s vedoucími pracovníky v oboru - od stáží a společných příležitostí pro studenty po pomoc profesionálům s dalším vzděláváním až po spolupráci se společnostmi a organizacemi v oblasti výzkumu.

Naším cílem je vybudovat silná spojení nejen v okolí St. Louis, ale v místech po celém světě, abychom posílili naše programy.

Program Boeing Learning Together

Parks College je hrdá na to, že nabízí zaměstnancům společnosti Boeing vynikající vzdělání v naší přední instituci prostřednictvím programu Boeing Learning Together Program. Nabízíme kurzy dalšího vzdělávání zaměstnanců společnosti Boeing (CEU) se slevou 15% z publikovaných sazeb univerzity. Všechny magisterské a doktorské programy na částečný úvazek jsou navíc nabízeny s 20% slevou z publikovaných sazeb univerzity.

Asociace pilotů leteckých linek

Parks College a Air Line Pilots Association Education Education se spojili s vytvořením mentorského programu, který poskytuje příležitosti pro rozvoj průmyslu současným i budoucím studentům.

Toto společné úsilí umožňuje studentům účastnit se činností v oblasti rozvoje průmyslu s cílem zlepšit profesionalitu mezi vysokoškolskými absolventy letectví před zahájením jejich kariéry jako profesionální piloti.

Vzdělávací výbor ALPA má styčný tým „Go Team“, který každý semestr navštěvuje školní areál, aby hovořil se studenty ve třídě a ve fóru. Kromě toho jsou dobrovolníci ALPA spárováni se zúčastněnými studenty letectví na Parks College, aby poskytovali vedení v celé své profesní kariéře.

Louis Business Aviation Association

Louis Business Aviation Association Educational Foundation, Inc. je posláním propagovat a rozvíjet obchodní letectví prostřednictvím vzdělávacích programů a stipendií.

Členové vzdělávací nadace povzbuzují mladé lidi v regionu St. Louis k výkonu povolání v oblasti všeobecného letectví poskytováním stipendií a mentorských programů studentům univerzity Saint Louis a Parks College.

Místa

  • Saint Louis University 1 N. Grand Blvd., MO 63103, St. Louis

Otázky