Keystone logo
Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Queen's University of Belfast - Medical Faculty

Úvod

Queen's University Belfast je zařazena mezi 200 nejlepších univerzit na světě (QS World University Rankings 2019)

140 ve světě pro absolventské vyhlídky (QS Graduate Employability Rankings 2020)

Společnost byla založena v roce 1845 jako Queen's College Belfast, jedna ze tří Queen's College v Irsku. V roce 1908 se stala nezávislou univerzitou a je devátou nejstarší univerzitou ve Velké Británii. Dnes je Queen's členem skupiny Russell Group, která kombinuje excelenci ve výzkumu a vzdělávání s étosem zaměřeným na studenty.

Queen's je na 8. místě ve Velké Británii pro intenzitu výzkumu (REF 2014 / Times Higher Education). Více než 75% jejího výzkumu bylo v REF 2014 hodnoceno jako „přední světový“ nebo „mezinárodně vynikající“.

Jsme globální univerzita

Studenti se těší, že jsou vzděláváni předními světovými akademiky, kteří pracují v popředí svých oborů, a významná investice do studentských zkušeností vedla k vysoké úrovni spokojenosti studentů a míry zaměstnatelnosti.

Globální výzkumné ústavy

Univerzita na základě své disciplinární excelence vytvořila čtyři stěžejní globální výzkumné ústavy, které spojují přední akademické pracovníky s cílem vypořádat se s některými z největších globálních výzev naší doby v oblastech: globální mír, bezpečnost a spravedlnost; Kybernetická bezpečnost; Zdravotní vědy; a bezpečnost potravin.

Fakulta lékařství, zdraví a přírodních věd

Lékařská fakulta, zdravotnictví a vědy o živé přírodě u Queen's poskytuje vysoce kvalitní a špičkové vzdělávání prostřednictvím pracovníků světové třídy zaměřené na potřeby společnosti. Poskytujeme vzdělávací zkušenost, která je vedena výzkumem a obohacuje naše studenty intelektuálně, sociálně a kulturně.

Doufáme, že se studenti z celého světa spojí s námi, aby se mohli učit a také přinášet nové nápady a přístupy, které pomohou rozvíjet naše ambice zlepšit a posunout život dopředu. Queen's je jádrem kultury Belfastu, stejně jako jeho uměleckých a společenských scén. Jsme hrdí na to, že jsme součástí rušného kosmopolitního města, které se pyšní živým společenským životem a bohatým kulturním dědictvím.

Řešení globálních výzev

Prostřednictvím našeho vzdělávání a výzkumu se snažíme řešit některé z největších výzev na světě, naši akademičtí pracovníci podniknou celosvětově vedoucí výzkum prostřednictvím našich Školských a globálních výzkumných ústavů v oblasti zdravotnictví a globální potravinové bezpečnosti. To vedlo k nové léčbě pacientů a k vyšší úrovni ochrany potravin, které jeme.

Fakultní školy

Škola biologických věd
Lékařská fakulta, stomatologie a biomedicínské vědy
Škola ošetřovatelství a porodní asistence
Farmaceutická škola

Místa

  • Belfast

    Queen's University Belfast University Road Northern Ireland, BT7 1NN, Belfast

Otázky