Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) PhD v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky
Rochester Institute of Technology (RIT)

PhD v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky

Rochester, Spojené státy americké

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* Za rok

Úvod

Přehled

Toto jsou vzrušující časy v elektrotechnice a výpočetní technice. Lidstvo je uprostřed revoluce, která začala využíváním elektrické energie a vyvinula se k dnešnímu všudypřítomnému přístupu a využívání informací. Vedoucí roli v této revoluci zaujímá elektrotechnika a výpočetní technika.

Elektrické a počítačové inženýrství poskytuje zařízení a metody ke shromažďování, zpracování, komunikaci a ukládání informací. Tyto oblasti inženýrství také přispívají základní technologií k řešení nejnaléhavějších problémů naší společnosti, jako je vývoj směrem k elektrifikaci infrastruktury k řešení výzev v oblasti životního prostředí. Výzkumní pracovníci v oblasti elektrotechniky a výpočetní techniky poskytli takové pokroky, jako je bezdrátový přístup k internetu, superrychlá komunikace po celém světě, řídicí systémy, které dodávají člověka na Měsíc, přenosná výpočetní zařízení, samořídící vozidla, robotika, inteligentní síť z obnovitelné energie a ještě mnohem více.

Posláním doktorátu v oboru elektrotechniky a výpočetní techniky je formovat další generaci lídrů v dnešní informační době. Stanete se úspěšným nezávislým výzkumným pracovníkem, kterému se daří a má úspěšnou kariéru v akademické sféře, průmyslu nebo ve vládě. Absolventi programu se stávají členy vybrané skupiny globálních odborníků posouvajících hranice znalostí v elektrotechnice a výpočetní technice, aby společnosti přinesli další vlnu transformačních pokroků.

Formujeme výzkumníky. Výzkum je řemeslo, které vyžaduje intelektuální zručnost a vzdělanou kreativitu. Stejně jako u všech řemesel, kde se student učí spoluprací s odborníkem v oboru, stát se nezávislými studenty výzkumu na Ph.D. v elektrotechnickém a počítačovém inženýrství provádějte výzkum pod vedením špičkových vědců, kteří tvoří naši fakultu. Tento výzkum je často spojován s některými z mnoha center a laboratoří napříč RIT, včetně Centra pro AI s vědomím člověka a Globálního institutu pro kybernetickou bezpečnost.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Vybavení

O Škole

Otázky