Keystone logo
© Nova National School of Public Health
School of Agriculture - University of Lisbon

School of Agriculture - University of Lisbon

School of Agriculture - University of Lisbon

Úvod

Mezinárodní Ph.D. program „Zemědělské inovace v tropických potravinových řetězcích“ společně nabízejí „Škola zemědělství (ISA, ULisboa)“ lisabonské univerzity a „Lisabonská škola ekonomiky a managementu (ISEG, ULisboa)“ ve spolupráci s „Národním institutem pro zemědělský a veterinární výzkum (INIAV – Státní laboratoř)“. Nový a inovativní Ph.D. program pro studenty z mírných zemí s dovednostmi v zemědělství a zemědělsko-potravinářských řetězcích, kteří hledají kontextualizaci tropických oblastí, a pro studenty z tropických zemí, kteří se snaží konfrontovat své kontextualizované kompetence s vystavením novým technickým a vědeckým poznatkům prostřednictvím mezinárodní vzdělávací zkušenosti. Přední kurz poskytující vysoce kvalitní teoretické, metodologické a kontextové vzdělání v tropickém zemědělství a hodnotových řetězcích, které povede úspěšné profesionály, podnikatele a budoucí lídry v oblasti transformace společností prostřednictvím rozvoje moderního, udržitelného a životně důležitého zemědělského sektoru.

Proč si vybrat?

Uznání lisabonské univerzity, která drží nejlepší národní pozici v mezinárodních žebříčcích, zkušený fakultní orgán zapojený do prestižních výzkumných jednotek a vysoká internacionalizace. Historické a nepřetržité propojení s výukou a přenosem znalostí v tropické agronomii je silnou identitou ISA, která podporuje „projektovou výuku“. Možnost absolvovat Ph.D. kurz v intenzivním režimu, minimalizaci pobytů v zahraničí a cestovních nákladů. Synergie prostřednictvím spojení se sítí AGRINATURA, Tropical Studies for Development Center (CENTROP) a ULisboa's Food, Farming and Forestry (F3) a Tropical (CTROP) Colleges. Synergie s mezinárodními projekty s tropickými regiony, do kterých jsou zapojeny tři instituce, a také společná spolupráce v zúčastněných zemích.

Vidění

Přední kurz poskytující vysoce kvalitní teoretické, metodologické a kontextové vzdělání v tropickém zemědělství a hodnotových řetězcích, které povede úspěšné profesionály, podnikatele a budoucí lídry v oblasti transformace společností prostřednictvím rozvoje moderního, udržitelného a životně důležitého zemědělského sektoru.

Proč si vybrat tento doktorský program?

  • Uznání lisabonské univerzity, která drží nejlepší národní pozici v mezinárodních žebříčcích, zkušený fakultní orgán zapojený do prestižních výzkumných jednotek a vysoká internacionalizace.
  • Historické a nepřetržité propojení s výukou a přenosem znalostí v tropické agronomii je silnou identitou ISA, která podporuje „projektovou výuku“.
  • Účast v Konsorciu škol zemědělských věd (CECA), kterou organizuje UNESCO prostřednictvím „Mezinárodního centra pro pokročilé vzdělávání v základních vědách výzkumných pracovníků CPLP“, poskytuje doktorandská stipendia pro studenty z afrických portugalsky mluvících zemí a Východního Timoru.
  • Možnost absolvovat Ph.D. kurz v intenzivním režimu, minimalizaci pobytů v zahraničí a cestovních nákladů.
  • Synergie prostřednictvím spojení se sítí AGRINATURA, Tropical Studies for Development Center (CENTROP) a ULisboa's Food, Farming and Forestry (F3) a Tropical (CTROP) Colleges.
  • Účast ISA a ISEG na Evropské univerzitě UNITE! - Univerzitní síť pro inovace, technologie a inženýrství.
  • Synergie s mezinárodními projekty s tropickými regiony, do kterých jsou zapojeny tři instituce, a také společná spolupráce v zúčastněných zemích.

Místa

  • Lisbon

    Tapada da Ajuda, 1349-017 Lisboa – PORTUGAL, 1349-017, Lisbon

Otázky