Keystone logo
Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Singapore Management University PhD Programmes

Úvod

Research Excellence přes management, sociální Science & Computing

Premiér univerzita v Asii, Singapur Vedení univerzity (SMU) Je známý mezinárodně pro jeho world-class výzkum a význačný výuky. To vytváří výzkumu špičkových s globálním dopadem, a zaměřuje na výrobu široce pojatého, kreativní a podnikatelské vůdce. Domovem více než 8300 pregraduální a postgraduální studenty, SMU je známý pro svou interaktivní a technologicky s aktivovaným pedagogiky seminář ve stylu výuky v malých žáků ve třídě. Univerzita se skládá ze šesti škol - školní potřeby účetnictví, Lee Kong Chian School of Business, School of Economics, School of Information Systems, School of Law a Fakulty sociálních věd - nabízí širokou škálu bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů v různých disciplínách ,

SMU nabízí čtyři PhD programy:

PhD v oboru podnikání, se specializací na: finance marketing Operations Management Organizační chování a lidských zdrojů Strategický management a organizace PhD - Ekonomie PhD v oboru psychologie PhD v informačních systémech (computing, stejně jako management)

SMU rovněž nabízí Interdisciplinární Doktorské studium v našem oblasti výzkumu excelence kde si studenti mohou vybrat primární specializaci a sekundární specializace. Prosím navštivte naše domovská stránka pro více informací.

Výhody Pokračování SMU PhD

 • SMU připravuje naše studenty doktorských studijních programů, aby se stal world-class akademické nebo průmysl předních myslitelů v jejich specializovaných či interdisciplinární obory tím, že poskytuje příležitosti k hlubší integraci v rámci řízení, společenské vědy a výpočetní techniky. Naši studenti jsou dobře vybaveny k vytvoření nebo vytvářet působivých a reálných řešení.
 • Existuje také mnoho příležitostí pro naši doktorandi o účast ve výzkumných a výukových týmů ve školách, jakož i SMU výzkumných center a institutů, které obsahují mezinárodně známých členů fakulty, kteří jsou odborníky ve svých specializovaných oblastech.
 • Nad akademického vzdělání, SMU doktorandi také podílet na činnostech profesního rozvoje (jako prezentační a výukové dovedností). Toto školení je pro ně užitečné během svého doktorského studia, stejně jako po absolvování.
 • Být v areálu města, doktorandi mají snadný přístup k průmyslové partnery, kteří poskytují údaje z výzkumu a validace platformy, jakož i SMU výzkumných zařízení, které zahrnují proprietární a zveřejněných databází.
 • SMU poskytuje našim PhD studentům stipendia, které pokrývají školné a poskytují žijící platy, stejně jako poskytuje velkorysý konferenční finanční prostředky pro studenty, aby se podělili o své výzkumné příspěvky s mezinárodní vědeckou komunitou.
 • Naše PhD absolventi našli dobré umístění na prestižních akademických institucí a průmyslových organizací.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Singapore

  Singapore Management University, Administration Building, Level 12, 81 Victoria Street, 188065, Singapore

  Otázky