Keystone logo
© SMU
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

Úvod

Moody School of Graduate and Advanced Studies SMU je hrdá na to, že nabízí doktorské a magisterské tituly v široké škále oborů na čtyřech různých vysokých školách a školách: Dedman College of Humanities and Sciences, Lyle School of Engineering, Meadows School of the Arts, a Simmons School of Education and Human Development. Tyto programy pomáhají studentům věnovat se svým vášním a významně přispívat jak akademické obci, tak průmyslu.

  • 32 doktorských titulů
  • 120+ magisterských titulů
  • 47 Plně financovaný Ph.D. kolegové

Přemýšlíte o studiu na SMU? Vítejte!

Southern Methodist University je soukromá, výzkumně řízená instituce zaměřená na poskytování inovativních, interdisciplinárních a působivých studií. Naši postgraduální studenti sídlí v mezinárodním městě Dallas ve státě Texas a podle časopisu Fortune mohou žít a učit se v jedné z 10 nejlepších obchodních lokalit v USA.

Moody School of Graduate and Advanced Studies, ve spolupráci s pěti SMU's Colleges and Schools, nabízí 32 doktorských titulů a více než 120 magisterských titulů kromě několika odborných titulů. Tyto programy pomáhají našim studentům sledovat jejich vášně a významně přispět ve svých akademických oborech i mimo ně.

Diverzita na SMU

Southern Methodist University je odhodlána pečovat o inkluzivní, respektující a intelektuálně náročné prostředí pro všechny naše postgraduální studenty.

Věříme, že podpůrná komunita zahrnující individuální názory a zázemí vede k přísnějšímu akademickému prostředí a naplňujícím zkušenostem pro všechny.

Místa

  • Dallas

    6425 Boaz Lane, , Dallas

Otázky