Keystone logo
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies PhD v geologii
Southern Methodist University - Moody School of Graduate and Advanced Studies

PhD v geologii

Dallas, Spojené státy americké

4 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

Request tuition fees

Na kampusu

* náš Ph.D. programy jsou plně hrazeny, což zahrnuje školné a zdravotní pojištění

Úvod

Roy M. Huffington Department of Earth Sciences na Dedman College na SMU má mezinárodně uznávanou fakultu, která působí jak v terénních, tak v laboratorních studiích. K nim se připojuje dynamická skupina postgraduálních studentů a postdoktorandů, kteří těží jak z vynikajícího laboratorního a výpočetního zázemí katedry, tak i z individuální péče možné na soukromé vysoké škole s nízkým poměrem studentů k fakultě.

Naše umístění v Dallasu nabízí všechny kulturní výhody velké metropole při mnohem nižších životních nákladech a s menším přetížením než ve většině měst srovnatelné velikosti. Mírné klima města umožňuje venkovní aktivity po celý rok.

Vědy o Zemi byly jedním z prvních Ph.D. grantová oddělení. SMU uděluje postgraduální tituly z geologie, geofyziky a aplikované geofyziky.

Ph.D. program v oboru geologie nebo geofyzika

Ph.D. titul vyžaduje minimálně dva akademické roky pobytu jako postgraduální student na akademické půdě nebo ve výzkumném zařízení schváleném fakultou katedry; uspokojivá obhajoba dvou původních výzkumných návrhů; a příprava a veřejná obhajoba disertační práce, která je významným originálním příspěvkem k pokroku vědy. Poradní výbor může vyžadovat znalost cizího jazyka.

Přijímací řízení

O Škole

Otázky