Keystone logo
Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Tbilisi State Medical University

Úvod

Tbilisi State Medical University ( TSMU ) je hlavním centrem vyššího lékařského vzdělávání v Gruzii s téměř stoletou historií. Je třeba zdůraznit, že tisíce našich absolventů vysokých škol pokračují ve své profesionální kariéře na mnoha předních klinikách a institucích v Gruzii, Evropě a ve světě.

Úspěšné vysokoškolské, postgraduální, programy kontinuálního profesního rozvoje, magisterské, doktorské a programy vyššího odborného vzdělávání činí TSMU atraktivní pro potenciální studenty v Gruzii a různých zemích po celém světě.

Tbilisi State Medical University je řádným členem Evropského vzdělávacího prostoru, což znamená její aktivní zapojení do fungování tohoto vzdělávacího systému, určování směrů pro jeho rozvoj a implementaci, navazování svobodných a úzkých vědeckých a akademických vztahů se vzdělávacími, vědeckými a klinickými centry v celém rozsahu svět. Každý třetí student naší univerzity je mezinárodním studentem.

Tbilisi State Medical University přikládá velký význam vzdělávacímu systému zaměřenému na studenta ve srovnání se systémem zaměřeným na učitele (není závislý na čase a a priori na základě předpokladu, že profesor / učitel ví, co má učit). Přístup zaměřený na studenta věnuje mnohem větší pozornost plánování kurikula a je zaměřen na potřeby studentů, pokud jde o jejich budoucí sociální aktivity a profesní kariéru.

Místa

  • Tbilisi

    Vazha Pshavela Avenue,33, , Tbilisi

    Otázky