Keystone logo
The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

The Cyprus Institute

Úvod

Kypr je ostrovní zemí Evropské unie ve východním Středozemním moři. Stojí na křižovatce mezi Evropou, Středním východem a severní Afrikou , a to jak geograficky, tak historicky. Má velmi dlouhou historii a bohatou kulturu směřovanou k některým z největších starověkých i nedávných civilizací v regionu. Dnes kombinuje moderní, technologicky vyspělou společnost rušných měst s klidnou atmosférou středomořského ostrova.

obrázek s laskavým svolením The Cyprus Institute

Students GS

The Cyprus Institute

Kyprský institut je mezinárodní výzkumná organizace se sídlem v hlavním městě Kypru v Nikósii. Působí pod záštitou Kyperské výzkumné a vzdělávací nadace, kterou řídí mezinárodně uznávaná správní rada. Jejím posláním je sloužit jako vědecké, technologické a inovační centrum pro region východního Středomoří a Blízkého východu a řešit otázky regionálního významu a globálního významu. Usiluje o to, aby sloužila jako brána Evropské unie k výzkumu a technologiím v tomto regionu, a tím posílila mír a prosperitu a podpořila spolupráci mezi svými národy za účelem zlepšení jejich budoucnosti.

Vize institutu zahrnuje rychle se měnící sociální, politickou a ekonomickou realitu v regionu i globální vědecký a technologický pokrok. Jedná se o soubor strategických faktorů, které zahrnují:

 • Řešíte změnu klimatu pro zdravé životní prostředí u zdravých lidí
 • Inovujte pro udržitelný a zelený rozvoj směrem k jasnější budoucnosti
 • Vůdčí postavení v měnícím se světě, kde věda o datech a umělá inteligence jsou klíčovými prvky
 • Analyzujte a dokumentujte naši minulost a přítomnost, abyste obohatili naši budoucnost
 • Vzdělávejte nové vědecké vůdce a tvůrce politik

Postgraduální vzdělávací programy nabízené interdisciplinární školou vědy a techniky ústavu jsou navrženy tak, aby byly v souladu s vizí institutu. Studenti jsou vyučováni a mentorováni renomovanou a mezinárodní fakultou ústavu a školeni odbornými výzkumnými pracovníky. Jsou přímo ponořeni do bohatého výzkumného prostředí výzkumných středisek ústavu a mají přímý přístup k nejmodernějším infrastrukturám a zařízením.

Škola přitahuje malé množství vysoce kvalitních zahraničních studentů a snaží se jim poskytnout špičkové znalosti a dovednosti, které je zmocní v předních vědách, moderních společnostech a zítřejší ekonomice. Absolventi školy zastávají klíčové pozice v akademické a průmyslové sféře na Kypru i v zahraničí.

obrázek s laskavým svolením The Cyprus Institute

131685_StudentsAmphitheater.DSCF7695.JPG

Programy

Portfolio školy v současné době zahrnuje šest postgraduálních programů, které vedou k získání titulu MSc a PhD a jsou akreditovány kyperskou agenturou pro zajišťování a akreditaci kvality (CYQAA). Kromě toho má škola bilaterální dohody s významnými vysokými školami v Evropě a USA, což dává studentům příležitost zapsat se do dvou nebo společných titulů.

 • MSc / MPhil v environmentálních vědách (1 rok nebo 1,5 roku)
 • MSc ze Simulace a Data Science (1 rok)
 • MSc z Digitálního kulturního dědictví (1 rok)
 • Doktorské studium v oboru výpočetních věd (3 roky)
 • Doktorát z Energetiky, životního prostředí a Atmosféry (3 roky)
 • PhD Věda A Technologie V Kulturním Dědictví (3 roky)
131926_GRADUATESCHOOLInfographic2020-LOW.jpg

obrázek s laskavým svolením The Cyprus Institute

Místa

 • Nicosia

  20 Konstantinou Kavafi Street 2121, Aglantzia Nicosia Cyprus, , Nicosia

Otázky