Keystone logo
The Cyprus Institute Ph.D. ve výpočetních vědách
The Cyprus Institute

Ph.D. ve výpočetních vědách

Nicosia, Kypr

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 258 / per credit *

Na kampusu

* podle ECTS. The Cyprus Institute nabízí úplná nebo částečná stipendia vynikajícím studentům na pokrytí školného a dalších poplatků a / nebo životních nákladů

Úvod

Program COS poskytuje vysoce interdisciplinární školení pro vzdělávání výzkumných pracovníků, aby používali pokročilé výpočetní a datové metodologie k řešení složitých vědeckých a technických problémů. Poskytuje jednotný přístup k modelování, vysoce výkonným počítačům a datové vědě a přístupům založeným na umělé inteligenci. Prostřednictvím modelování, simulace, strojového učení a studia specifických jevů poskytuje program mezioborové znalosti a hloubku specifickou pro doménu v oblastech, jako je základní výpočetní fyzika, modelování klimatu, výpočetní dynamika tekutin, počítačová biologie, věda o materiálech, počítačová ekonomie a digitální technologie. kulturní dědictví. Program poskytuje nezbytné vzdělávací prostředí, kde je prostřednictvím mezioborové spolupráce podporována excelence ve vzdělávání a výzkumu.

Výsledky učení

Program produkuje výzkumné pracovníky, kteří budou vůdci v oblasti výpočetní vědy se specializací v důležitých oblastech, které vyžadují vysoce výkonné počítače a umělou inteligenci. Učí se používat výpočetní modelování a simulace, vyvíjet numerické algoritmy, rozumět architektuře vysoce výkonných počítačů a používat data, optimalizaci, kvantifikaci chyb a statistickou analýzu k tomu, aby poskytovali náhled do nejsložitějších systémů světa, jako je věda o systémech Země, základní vlastnosti. hmoty, biotechnologie, genomika a design léčiv, digitální kulturní dědictví a ekonomická věda.

Akreditace a uznávání

Akreditace

Všechny studijní programy poskytované The Cyprus Institute Graduate School jsou akreditovány Kyperskou agenturou pro zajišťování kvality a akreditaci ve vysokoškolském vzdělávání (CYQAA), která je příslušným orgánem odpovědným za zajištění kvality vysokoškolského vzdělávání na Kypru. CYQAA zajišťuje zajištění kvality vysokoškolského vzdělávání na Kypru na základě evropských standardů. Řídí se standardy a směrnicemi Evropské sítě pro zajišťování kvality (ENQA). Podrobnosti naleznete v tabulce níže.

183677_183624_Logoaccreditation.png
Stupeň Datum hodnocení-akreditace
Ph.D. (doktor filozofie) ve výpočetních vědách února 2021
Ph.D. (doktor filozofie) v energetice, životním prostředí a atmosférických vědách února 2021
Ph.D. (doktor filozofie) ve vědě a technologii v archeologii a kulturním dědictví června 2021
MSc (Master of Science) v environmentálních vědách
MSc/MPhil (magistr nebo věda/magistr filozofie) v environmentálních vědách
října 2017
MSc (Master of Science) v oboru simulace a datové vědy června 2018
MSc (Master of Science) v digitálním kulturním dědictví května 2019

Uznání

Boloňský druhý cyklus ---- Magisterské programy nabídly, že budou dodržovat stupně druhého cyklu Boloňského procesu.

Boloňský třetí cyklus ---- Ph.D. studijní programy dodržují stupně třetího cyklu boloňského procesu.

ECTS ---- CyI používá Evropský systém přenosu a akumulace kreditů (ECTS).

ERASMUS+ ---- CyI získala Erasmus Charter for Higher Education.

Horizont 2020 ---- CyI koordinuje dva programy evropského společného doktorátu Marie Skłodowska-Curie (ITN-EJD). K dnešnímu dni je CyI jedinou institucí, která koordinuje dva ze 40 projektů ITN-EJD financovaných v Evropě od roku 2014. To dokazuje, že The Cyprus Institute je evropským centrem excelence ve vzdělávání a odborné přípravě.

Dual Degrees Joint Degrees ---- CyI má dohody s prestižními institucemi z celého světa o poskytování duálních nebo společných titulů, jako je University of Illinois, University Paris-Saclay, University of Lund, University of RWTH Aachen, University of Wuppertal, Římská univerzita „Tor Vergata“, Hebrejská univerzita v Jeruzalémě, Humboldtova univerzita v Berlíně (HUB) a další.

Přijímací řízení

Osnovy

Stipendia a financování

O Škole

Otázky