Keystone logo
The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Úvod

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw nabízí špičkové vzdělání v oblasti umění a designu na třech úrovních – bakalářské, magisterské a Ph.D. Jsme státní vysoká škola a vzděláváme studenty prezenční i kombinovanou formou na čtyřech fakultách: Fakulta malby a sochařství, Fakulta interiérové architektury a designu, Fakulta keramiky a skla a Fakulta grafiky a mediálního umění. Naše hlavní budova se nachází v historické části Wroclawi a nová budova – Centrum užitého umění a inovací – je moderní budova s ultramoderními ateliéry a zařízeními.

114919_114879_5M6A3510.jpg

V akademických letech 2019 a 2020 nabízíme dva programy vedené v angličtině: studijní program MFA in Visual Arts a výzkumný program Doctoral School.

Kromě toho nabízíme všem našim zahraničním studentům bezplatné tutoriály v polském jazyce.

V případě dalších dotazů souvisejících s náborem kontaktujte pracovnici Kanceláře mezinárodních vztahů – Paulinu Zaweracz.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Rozvoj vědomostního vzdělávání Prioritní osa III Vysoké školství pro ekonomiku a rozvoj, Akce 3.5 Komplexní programy vysokých škol.

Místa

  • Wrocław

    Plac Polski 3/4 (6,211.09 mi) Wroclaw, Poland 50-156, 51, Wrocław

Otázky