Keystone logo
The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

The University of Texas at Dallas

Úvod

The University of Texas at Dallas je rostoucí výzkumná elektrárna s osmi školami a více než 140 akademickými tituly, včetně špičkových programů v oblasti obchodu, strojírenství, vědy, audiologie a umění a technologie. Komunita kampusu je obohacena o závazek k umění, možnosti učení se službám a atletický program s novými týmy esportů. Studenti UTD, učitelé, zaměstnanci a absolventi UTD nadále čelí novým výzvám, což dokazuje, že komety září jasně.

Objevte UT Dallas

Podívejte se, jak jsou studenti na UTD vychováni a inspirováni

Mise

The University of Texas at Dallas poskytuje státu Texas a národu vynikající a inovativní vzdělání a výzkum.

Univerzita se zavázala k promoci rozvážných občanů, jejichž vzdělání je připravilo na odměňování životů a produktivní kariéry v neustále se měnícím světě; neustále zlepšovat vzdělávací a výzkumné programy v oblasti umění a věd, strojírenství a managementu; a napomáhat komercializaci intelektuálního kapitálu generovaného studenty, zaměstnanci a učiteli.

Vize a cíle

V UT Dallas je naší vizí být jednou z nejlepších veřejných výzkumných univerzit v zemi a jednou z největších univerzit na světě. Jsme v ideální pozici k dosažení tohoto cíle jako globální lídr v oblasti inovativních a vysoce kvalitních vědeckých, obchodních a technických vzdělávacích a výzkumných projektů.

Jako prezident je každé mé rozhodnutí zaměřeno na podporu této vize a na podporu mise UT Dallas produkovat absolventy připravené na život, práci a vedení; podporovat naše vzdělávací a výzkumné programy; a transformovat myšlenky na akce ve prospěch občanů Texasu.

Exponenciální růst UT Dallas nás postavil na cestu k dosažení několika klíčových cílů, které nám také pomohou naplnit naši větší vizi.

Usilujeme být:

  • Prvotřídní veřejná výzkumná univerzita se zaměřením na centra excelence, která je připravena reagovat na výzvy rychle se měnící globální společnosti založené na technologiích.
  • Celosvětová síla v inovativním transdisciplinárním výzkumu a vzdělávání v rozvíjejících se oblastech technologie, vědy a učení.
  • Průkopnický lídr v oblasti rámování a zodpovídání otázek, kterým čelí podniky, tvůrci politik a veřejnost.
  • Synergický partner s místním průmyslem, vládou a kulturními organizacemi i místními školami, vysokými školami a univerzitami K-12.
  • Jedna z nejkreativnějších a nejinovativnějších univerzit v zemi i ve světě.

UT Dallas může těchto cílů dosáhnout, protože jsme mladá, agilní univerzita, která se nachází v jedné z největších a nejživějších metropolitních oblastí v zemi. Naši talentovaní studenti a učitelé mají výhodu mnoha inovativních programů a jsou obklopeni podniky, které mají za sebou historii spolupráce s univerzitou. Podporuje nás také síla a reputace systému The University of Texas System a těší nás příležitosti ke spolupráci s našimi blízkými sesterskými organizacemi, UT Southwestern Medical Center a UT Arlington.

Tato kombinace zaměření, mládí, kvality, umístění a spolupráce činí z UT Dallas ideálního kandidáta na to, aby se z malé, mladé a velmi dobré univerzity vyvinula národní špičková výzkumná univerzita nejvyšší úrovně - výhoda, kterou oblast Dallasu naléhavě potřebuje potřeby.

Musíme reagovat na nové příležitosti a výzvy bez omezení, zkoumat nové způsoby zapojení naší komunity a podporovat tyto cíle, které obohatí život nás všech.

"UT Dallas se liší designem." Rozdíly jsou naše definující charakteristiky. Jsme škola, kde „rockové hvězdy“ dělají věci jako natáčení animovaných filmů, stavění robotů a hraní šachů. Jsme škola, kde studenti pravidelně vyhrávají na národní úrovni v debatách, inženýrském designu a soutěži o podnikatelské nápady. A UTD je hrdým domovem skvělých studentských sportovců, z nichž více než několik dosáhlo statusu Academic All-American. Z těchto důvodů a mnoha dalších si studenti vybírají UTD ve stále rostoucím počtu. “

Dr. Richard C. Benson, prezident UT Dallas

Žebříčky

Žebříčky a úspěchy

Carnegieho komise pro vysokoškolské vzdělávání označila UT Dallas za „R1“ doktorskou univerzitu s nejvyšší výzkumnou aktivitou. Fakulta zahrnuje laureáta Nobelovy ceny a členy Národní akademie věd a Národní akademie inženýrství.

# 2

# 1

7 let

Nejrychleji rostoucí veřejná doktorská univerzita v zemi podle The Chronicle of Higher Education Veřejná univerzita s nejlepším hodnocením v Texasu na seznamu amerických vysokých škol Forbes The Princeton Review byl jmenován vysokou školou

67%

544

1 $ + miliarda

V roce 2017 absolvovali UT Dallas senioři bez studentského dluhu ve srovnání s Texasem 45% a americký průměr 35% Zapsali se národní učitelé zásluh, včetně 172 prvňáčků na podzim 2018 Ve vývoji a za poslední dekádu přibyly 4 miliony nových nebo renovovaných čtverečních stop

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Richardson

    800 W. Campbell Road, 75080-3021, Richardson

    Otázky