Keystone logo
© UConn School of Engineering Graduate Programs
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

Úvod

UConn College of Engineering je elektrárna pro výzkum a inženýrské vzdělávání ve státě Connecticut i mimo něj. Jsme veřejná inženýrská škola číslo 1 v Nové Anglii a poskytujeme 51 procent státních absolventů inženýrství. UConn je Carnegie Foundation označena jako výzkumná univerzita „R1“. Toto je nejvyšší klasifikace udělovaná pro výzkum a rozdíl, který mají pouze 3 % všech institucí vysokoškolského vzdělávání v USA.

Naše postgraduální programy kladou důraz na zážitkové inženýrství, aby vybavili studenty znalostmi a dovednostmi, které jim umožní jednoho dne najít inovativní a společensky spravedlivá řešení dnešních nejsložitějších výzev. Spolupracujeme s místními a národními průmyslovými odvětvími na řešení naléhavých technologických výzev a posílení naší výrobní základny.

Vážíme si podnikání a inovací a naši studenti a učitelé aktivně rozvíjejí startupy a inovativní technologie na podporu ekonomického rozvoje. UConn se snažil řešit hlavní výzvy, kterým naše společnost čelí, prostřednictvím výzkumných iniciativ v oblasti lidských práv, brownfields, kybernetické bezpečnosti a dalších aktuálních problémů.

Obecný přehled

UConn College of Engineering je elektrárna pro výzkum a inženýrské vzdělávání ve státě Connecticut i mimo něj. Jsme veřejná inženýrská škola číslo 1 v Nové Anglii a poskytujeme 51 procent státních absolventů inženýrství. Spolupracujeme s místními a národními průmyslovými odvětvími na řešení naléhavých technologických výzev a posílení naší výrobní základny. Vážíme si podnikání a inovací a naši studenti a učitelé aktivně rozvíjejí startupy a inovativní technologie na podporu ekonomického rozvoje. UConn se snažil řešit hlavní výzvy, kterým naše společnost čelí, prostřednictvím výzkumných iniciativ v oblasti lidských práv, brownfields, kybernetické bezpečnosti a dalších aktuálních problémů.

UConn je Carnegie Foundation označena jako výzkumná univerzita „R1“. Toto je nejvyšší klasifikace udělovaná pro výzkum a rozdíl, který mají pouze 3 % všech institucí vysokoškolského vzdělávání v USA. Naše postgraduální programy kladou důraz na zážitkové inženýrství, aby vybavili studenty znalostmi a dovednostmi, které jim umožní jednoho dne najít inovativní a společensky spravedlivá řešení dnešních nejsložitějších výzev.

Vlastnosti kampusu

Je to dost jednoduché - UCONN je přední univerzita

Být obklopen nejchytřejšími studenty a učiteli ve špičkové výzkumné instituci vás bude tlačit, být výzvou a každý den zdokonalovat to nejlepší.

Přítomnost vlajkové lodi Connecticutské univerzity je cítit v celém státě. University of Connecticut poskytuje vynikající vzdělání v našem hlavním kampusu ve Storrs a našich čtyřech regionálních kampusech v Avery Point, Hartford, Stamford a Waterbury. Díky přístupu k vynikající fakultě, jedinečným výzkumným příležitostem a exkluzivním stážím v některých z nejprestižnějších společností v zemi se naši studenti věnují svým vášním, učí se, co milují, a razí cestu k úspěchu.

Minulí i současní huskyové vám řeknou, že neexistuje nic podobného jako komunita UConn. Své zkušenosti s UConn si ponesete s sebou prostřednictvím přátel, kteří se stanou rodinou, Husky Pride, který se stane součástí vaší identity, a snů, které se stanou vaší realitou.

Výběr UConn vás bezpochyby zlepší – bez ohledu na to, kde vaše cesta začíná. Udělejte to zde .

 • Storrs - hlavní kampus
 • Avery Point
 • Hartford
 • Stamford
 • Waterbury

  Přijímací řízení

  Požadavky na vzdělávání

  Požadavky GPA pro postgraduální školu

  S výjimkou výjimečných okolností, které mají být zváženy pro přijetí do postgraduálního studia nebo certifikačního programu, musí předchozí práce studenta splňovat jedno z následujících kritérií:

  • Kumulativní GPA pro jejich nejnovější stupeň 3,0 nebo vyšší pro celý stupeň, nebo
  • Pokud je nejnovějším titulem bakalářský titul nebo student ještě nedokončil bakalářský titul:
   • GPA 3.0 nebo vyšší za celé dva poslední roky prezenční bakalářské práce, nebo
   • GPA 3,5 nebo vyšší za celý poslední rok bakalářské práce na plný úvazek, nebo
   • Pokud student absolvoval alespoň jeden semestr denního studia po ukončení posledního bakalářského nebo postgraduálního studia, GPA 3,0 nebo vyšší pro všechny jejich postgraduální ročníkové práce.

  K dokončení žádosti musíte:

  • Nahrajte přepisy ze školy, kde jste získali svůj bakalářský titul, a jakékoli další kurzy bez ohledu na to, zda jste titul získali.
  • Nahrajte přepisy a tituly z mezinárodních institucí v angličtině i v hlavním jazyce univerzity. Bez těchto kopií nebude vaše žádost přezkoumána.

  Nenahrání přepisů ze všech vzdělávacích institucí bez ohledu na to, zda byl nebo nebyl získán titul, může být důvodem ke zrušení přijetí.

  Další požadavky na aplikaci pro zahraniční studenty

  Graduate School nevyžaduje hodnocení pověření třetí stranou, uvítáme však hodnocení z následujících služeb:

  • NACES (National Association of Credential Evaluation Services) popř
  • AICE (Association of International Credential Evaluators)

  Pokud je váš titul 3letý bakalářský titul z Indie, Kanady, Austrálie, Srí Lanky nebo některých dalších zemí, nebudeme tento titul považovat za rovnocenný se 4letým bakalářským titulem v USA. Toto je naše politika, i když byl titul hodnocen jako čtyřletý externím hodnotitelem pověření, který je členem NACES (Národní asociace služeb pro hodnocení pověření) nebo AICE (Asociace mezinárodních hodnotitelů pověření).

  • Nahrajte jednotlivé/roční známky nebo přepisy (kurzy a známky, nikoli hodiny) pro studenty, kteří dokončí své vzdělání v Indii, Pákistánu, Bangladéši nebo na Srí Lance.
  • Pokud jste dokončili titul a není to uvedeno na vašem přepisu, požadujeme, aby byla kopie vašeho titulu nahrána do vaší přihlášky. Nejčastějším důvodem opožděného posuzování žádostí je nenahrání všech požadovaných přepisů (a titulů z mezinárodních institucí).
  • Chcete-li se pokusit minimalizovat zpoždění mezinárodní pošty po odeslání přihlášky, doporučuje The Graduate School zaslání oficiálních přepisů a titulů z každé vysoké školy / univerzity, kterou jste navštívili. (Upozorňujeme, že oficiální přepisy a tituly není nutné zasílat na postgraduální školu, dokud nebude učiněna nabídka přijetí.)

  Angličtina Proficiency

  Pokud angličtina není vaším primárním jazykem**, můžete být požádáni o předložení dokladu o vaší znalosti anglického jazyka.

  **Primární jazyk je definován jako jazyk používaný ke komunikaci od dětství.

  Vízové požadavky

  Sponzorování studentských víz USA

  Jste-li mezinárodní student, který vyžaduje sponzorství studentských víz USA ze strany University of Connecticut, buďte prosím připraveni podat žádost o imigrační dokument na International Student & Scholar Services (ISSS) Office poté, co budete přijati na The Graduate School. (Dokument I-20/DS-2019 kancelář ISSS nezveřejní, dokud nebude dokončeno/matrikulováno vaše přijetí.)

  Odešlete svou žádost I-20/DS-2019 na ISSS alespoň jeden měsíc před semestrem, kdy zahájíte svůj program.

  V případě dotazů k požadovaným materiálům kontaktujte kancelář IS: [email protected]

  K žádosti o I-20 nebo DS-2019 budete potřebovat NetID. Toto vám bude zasláno e-mailem do 2–5 pracovních dnů od obdržení oznámení o přijetí. Pro jakoukoli pomoc s vaším NetID nebo s opětovným vydáním informací, které již byly zaslány e-mailem, kontaktujte kancelář ITS na čísle (860) 486-4357 nebo e-mailem: [email protected]

  Stipendia a financování

  Postgraduální studenti mohou získat finanční podporu pro své studium z mnoha různých zdrojů a my doporučujeme budoucím i současným postgraduálním studentům, aby prozkoumali všechny různé možnosti a identifikovali ty, které nejlépe vyhovují jejich potřebám. Rovněž doporučujeme, aby všichni postgraduální studenti konzultovali své postgraduální programy se svými poradci a učiteli a zaměstnanci, protože s největší pravděpodobností budou vědět o zdrojích podpory specifických pro titul nebo obor. Kromě toho by postgraduální studenti měli využít zdrojů nabízených prostřednictvím Úřadu pro národní stipendia a stipendia, a to jak k identifikaci možných zdrojů financování, tak k získání rady ohledně přípravy úspěšných žádostí. Zde najdete informace o interních (v rámci UConn) i externích (mimo UConn) příležitostech pro studenty hledat pomoc, stipendia nebo jinou finanční pomoc.

  Zde je navíc několik užitečných průvodců finanční pomocí pro doktorandy:

  • Finanční pomoc pro doktorandy
  • Průvodce doktorandů ke stipendiím

  Kromě následujících příležitostí je zde několik užitečných příruček pro stipendia a finanční pomoc pro doktorandy:

  • Finanční pomoc pro doktorandy
  • Průvodce doktorandů ke stipendiím
  • Motivační program národních stipendií

  Úřad národních stipendií a stipendií (ONSF) s potěšením oznamuje pokračování ambiciózního pobídkového programu UConn, jehož cílem je vybudovat silnější kulturu studentů a fakult kolem podávání žádostí o prestižní, celostátně konkurenční stipendia a stipendia.

  V rámci tohoto programu mají všichni učitelé UConn na všech kampusech (včetně UCHC) nárok na až 1 000 USD ve fondech pro profesionální rozvoj, aby uznali svou práci, která vede studenty prostřednictvím procesu vývoje návrhů a podávání žádostí o způsobilá ocenění. Kromě toho mohou postgraduální studenti na plný úvazek, kteří žádají o stipendia způsobilá pro NFIP, požádat o stipendium ve výši 250 $ prostřednictvím tohoto programu. V prvních pěti letech programu bylo uděleno více než 450 000 USD ve fondech pro profesionální rozvoj a stipendia pro postgraduální studenty.

  Termín: 28. dubna 2023, 23:59 (EDT)

  • Společenstvo Future Climate Venture Studio

  Program Future Climate Venture Fellowship Program je navržen tak, aby poskytoval hmatatelné zkušenosti studentům, kteří se zajímají o začínající podniky, marketing, komercializaci, rozvoj rizikového kapitálu a výzkum v oblasti změny klimatu. Členové budou přiděleni k mentorovi nebo začínající společnosti a budou mít příležitost dozvědět se o široké škále témat zaměřených na řešení změny klimatu. Členové budou rozvíjet komunikační a marketingové dovednosti a také budou mít příležitost hrát roli při uvádění technologií souvisejících se změnou klimatu na trh prostřednictvím podpory začínajících podniků a společností v rané fázi. Členové mohou mít také možnost pomoci s vývojem pitch decků se svými příslušnými společnostmi a budou mít příležitost zúčastnit se interních a externích vzdělávacích seminářů a seminářů zaměřených na rozvoj kariéry. Členové budou muset na závěr programu přednést ústní prezentaci.

  Uzávěrka přihlášek: 15. ledna 2023

  • Možnosti financování pro postgraduální studenty a postdoktorandy

  Hledejte placené letní výzkumné programy pro postgraduální studenty, cestovní granty a stipendia – mnoho termínů se rychle blíží!

  Místa

  • Storrs

   Storrs, Spojené státy americké

   Otázky