Keystone logo
University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

Úvod

Střední škola inženýrství na University of California Santa Barbara se trvale řadí mezi vyšší úroveň inženýrských škol na světě. University of California Santa Barbara Engineering poskytuje studentům přímé akademické mentorství, které potřebují pro vybudování úspěšné kariéry a pro včasné dokončení studijních programů.

Jsme interdisciplinární kampus, kde kultura inovací pohání vývoj jak řešení základní vědy, tak aplikovaných technologií a současně přidává hodnotu ekonomice v našem regionu, našem státě a ve světě. University of California Santa Barbara se osvědčila jako jedno z nejúspěšnějších prostředí pro partnerství veřejného a soukromého výzkumu v zemi; hluboká, různorodá a četná spojení navázaná na průmysl vyústila ve stovky duševního vlastnictví.

Posláním College of Engineering je poskytnout svým studentům pevné základy ve vědeckých a matematických základech; zkušenosti s analýzou, syntézou a návrhem inženýrských systémů; a vystavení současné technické praxi a špičkovému inženýrskému výzkumu a technologii. Duch podnikání ve vzdělávání, vědecké činnosti a účasti na technické praxi naplňuje University of California Santa Barbara 's College of Engineering.

Místa

  • Santa Barbara, Spojené státy americké

Otázky