Keystone logo
University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

University of California Santa Barbara

Úvod

Střední škola inženýrství na University of California Santa Barbara se trvale řadí mezi vyšší úroveň inženýrských škol na světě. University of California Santa Barbara Engineering poskytuje studentům přímé akademické mentorství, které potřebují pro vybudování úspěšné kariéry a pro včasné dokončení studijních programů.

Jsme interdisciplinární kampus, kde kultura inovací pohání vývoj jak řešení základní vědy, tak aplikovaných technologií a současně přidává hodnotu ekonomice v našem regionu, našem státě a ve světě. University of California Santa Barbara se osvědčila jako jedno z nejúspěšnějších prostředí pro partnerství veřejného a soukromého výzkumu v zemi; hluboká, různorodá a četná spojení navázaná na průmysl vyústila ve stovky duševního vlastnictví.

Posláním College of Engineering je poskytnout svým studentům pevné základy ve vědeckých a matematických základech; zkušenosti s analýzou, syntézou a návrhem inženýrských systémů; a vystavení současné technické praxi a špičkovému inženýrskému výzkumu a technologii. Duch podnikání ve vzdělávání, vědecké činnosti a účasti na technické praxi naplňuje University of California Santa Barbara 's College of Engineering.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Santa Barbara

    Santa Barbara, Spojené státy americké

    Otázky