Keystone logo
United Nations University Doktorský program pro inovace, ekonomiku a správu pro rozvoj (IEGD)
United Nations University

Doktorský program pro inovace, ekonomiku a správu pro rozvoj (IEGD)

Shibuya City, Japonsko

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Apr 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Ph.D. Program pro inovace, ekonomiku a správu pro rozvoj (IEGD) je multidisciplinární kurz nabízený UNU-MERIT a jeho školou správy. Program se zaměřuje na výzkumné dovednosti a metody, školení kolegů, aby se stali učenci i odborníky v oblasti správy věcí veřejných a ekonomiky technologie.

Program poskytuje pokročilé školení ve znalostech a dovednostech, které jsou nejrelevantnější pro ekonomiku technologií a inovací a pro správu, sociální ochranu a migraci. Program je postaven na jádru kurzů inovací a rozvoje a obsahuje také moduly o ekonomice technologických změn, komplexních sociálních systémech, správě a hodnocení politiky, sociální ochraně a migraci.

Během prvního roku absolvují studenti intenzivní program povinných a volitelných kurzů vedený předními učenci UNU-MERIT a našich partnerských univerzit. Tyto kurzy jsou vyučovány v angličtině v Maastrichtu a jsou rozděleny do dvou semestrů, počínaje každoročním zářím. Na práci v kurzu navazují tři roky výzkumu a psaní disertačních prací, zakončené ukončeným titulem Ph.D. teze. Na konci programu je doktorát udělen Maastrichtskou univerzitou po úspěšné obhajobě práce. Naši studenti sledují širokou škálu témat disertačních prací, které zapadají do některého z osmi výzkumných témat ústavu:

1. Ekonomika znalostí a inovací

2. Strukturální změny a ekonomický rozvoj

3. Ekonomická složitost a inovace

4. Správa a instituce

5. Inovace a podnikání pro přechody udržitelnosti

6. Migrace a rozvoj

7. Sociální ochrana

8. Populace, rozvoj a ekonomika práce

O Škole

Otázky

Podobné kurzy