Keystone logo
Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

Universidad del Medio Ambiente

Úvod

Podporovat regenerativní, udržitelnou a etickou budoucnost, doprovázející činitele změny, schopné podporovat iniciativy, které transformují sociálně-environmentální systémy.

Jak to vzniká?

Sen se zrodil před 10 lety z obavy skupiny mladých Mexičanů, kteří uznávají nesmírný význam vytváření studijního prostoru pro řešení socio-environmentálních výzev v Latinské Americe. Během vývoje se stovky specialistů, pedagogů, agentů změn a podnikatelů zapojily do vývoje vzdělávacího modelu, který se učí, jak můžeme náš systém přepracovat. UMA se stala jedinou univerzitou specializovanou na udržitelnost v zemi a ideálním místem pro rozvoj sociálně-environmentálních projektů.

Co děláme?

Nabízíme magisterské tituly, workshopy, diplomy a poradenské služby zaměřené na udržitelnost a sociálně-environmentální regeneraci. Naší hlavní hodnotou je vytvoření bodu setkání k urychlení učení mezi studenty, specialisty a vedoucími udržitelnosti. Když nás navštívíte, budete mít inspirativní zážitek ze spojení s učící se komunitou, která aktivně mění náš svět k lepšímu.

Změnit agenta

Po vstupu na magisterský titul UMA si studenti uvědomují důležitost rozvoje jako agentů změny, vstupu do procesu transformace a osobního obohacení, který usnadňuje rozvoj iniciativ a projektů, které se snaží změnit současné postupy své disciplíny směrem k systémy udržitelnosti.

V UMA se domníváme, že první změnou, kterou je třeba usilovat, je změna sebe sama.

Vlastnosti kampusu

Naším záměrem je vybudovat kampus, který ukáže, jak se architektonická intervence stává prostředkem regenerace komunity a jejího povodí.

Představujeme si hluboce estetický kampus odpovídající jeho účelu, místu a funkci. Podpoří se růst hustého jedlého lesa, ve kterém najdeme pracovní a učební prostory. Zařízení budou pro své obyvatele ochrannou přikrývkou z hlediska vizuálních, akustických, klimatických a texturních kvalit, aby vybízely k zamyšlení, dialogu a učení.

Dojde k zajímavé kombinaci vhodných technologií, jak špičkových, tak tradičních, pro hospodaření s vodou, energií, potravinami, odpady a dalšími toky. Místo musí ctít a podporovat přítomnost a koexistenci prvků mimo člověka, jako je slunce, voda, země, vítr a biologická rozmanitost. Kampus UMA bude inspirativním místem, které nám umožní představit si regenerační a rozmanitou budoucnost.

  Stipendia a financování

  Na UMA nabízíme dva typy stipendií:

  Snažíme se podporovat agenturu s vysokým potenciálem pro změnu, kteří mají zájem o studium na magisterském stupni, ale kteří jsou v ekonomické situaci, která jim neumožňuje platit školné v plné výši. Máme omezený počet stipendií a ty jsou distribuovány těm, kteří to nejvíce potřebují a nejlépe splňují níže uvedená kritéria.

  V naší přihlášce k přijetí najdete sekci, kde můžete požádat o stipendium, které potřebujete (viz záložka Přijímací řízení), musíte uvést typ a procento stipendia, které hledáte. Pokud máte zájem o stipendium, mějte na paměti, že můžete získat vyšší procento, pokud svou žádost podáte v prvním kole registrace.

  a) Dílčí stipendia: Stipendia ve výši 10 % až 20 % nákladů na magisterské studium, bez nákladů na studium.

  b) Výměnná stipendia: Stipendia od 25 % do 40 % nákladů na magisterské studium, bez nákladů na studium. Tato stipendia jsou poskytnuta výměnou času na podporu aktivit magisterské koordinace nebo komunity UMA. Můžete si vybrat mezi různými podpůrnými činnostmi a lze je provádět odkudkoli a v flexibilní pracovní době.

  Sleva na plnou Master's platbu: 15%.

  Platí, pokud si celé magisterské studium zaplatíte předem.

  Sleva při platbě předem na jeden rok: 10 %.

  Platí, pokud platíte celý rok dopředu.

  Sleva za předčasnou platbu semestru: 5 %.

  Platí, pokud si zaplatíte celý semestr předem.

  Pokud obdržíte stipendium, kterákoli z těchto slev se uplatní na částku splatnou po zohlednění procenta uděleného stipendia.

  Přijímací řízení

  Přijímací proces se skládá z následujících kroků:

  • Klikněte na tlačítko „Spustit aplikaci“ na této stránce a dokončete online žádost podle pokynů. Právě tam můžete požádat o procento stipendia, pokud jej potřebujete.
  • Jakmile dokončíte svou online přihlášku, bude vás kontaktovat ředitel pro virtuální pohovor.
  • Na konci pohovoru naplánujeme diagnostický test, kterým zhodnotíme vaši akademickou úroveň a způsob učení. Tento test stojí 500 pesos, které musí být pokryty před jeho provedením.
  • Po pohovoru obdržíte odpověď na vaši žádost. Akceptační dopis obsahuje všechny informace pro provedení platby za registraci elektronickým převodem a pro zaslání příslušného potvrzení. V případě potřeby bude zahrnovat, zda vám bylo uděleno nějaké procento ze stipendia.
  • Po dokončení registrace vás budeme kontaktovat s žádostí o zbývající dokumenty a dokončení vaší registrace u ministerstva školství.
  • Bakalářský titul má měsíční náklady ve výši 15 000 $, které se vyplácejí přes 48 měsíčních plateb. Registrační cena je 12 000 pesos, která se platí pouze jednou.
  • UMA může poskytnout procento stipendia studentům, kteří to potřebují, v závislosti na prováděné socioekonomické studii. Odešlete svou žádost co nejdříve, abyste získali přístup ke stipendijnímu fondu.

  Žebříčky

  UMA zvažovala jeden z případů vzdělávacích inovací v Mexiku

  • Universidad del Medio Ambiente a střední škola UMA byly Ashokou uznány jako jedna z organizací, které ztělesňují ducha inovací ve vzdělávacím sektoru.

  Win Win Award

  • Nejlepší případ pro univerzitní sociální odpovědnost

  Poděkování Holcim

  • Tým Campus 2014

  Cena kvora

  • 2013 Victoria Haro & Federico Llamas

  Latinskoamerický institut kvality

  • 2013 CIAMA

  Cena Quo & Discovery Minds

  • 2011 Victoria Haro

  Ohlasy studentů

  Místa

  • Valle de Bravo

   Camino al Castellano #4 San Mateo Acatitlán, Valle de Bravo, Mexico, 51200, Valle de Bravo

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky