Keystone logo
Universidade Federal  De Minas Gerais

Universidade Federal De Minas Gerais

Universidade Federal  De Minas Gerais

Úvod

Universidade Federal De Minas Gerais, bezplatná veřejná vzdělávací instituce, umístěná na jihovýchodě Brazílie, nejindustriálnější oblasti země, je nejstarší univerzitou ve státě Minas Gerais. Byla založena 7. září 1927 pod jménem University of Minas Gerais (UMG). Téměř o sto let později je instituce národním lídrem, pokud jde o vzdělávání, rozšíření univerzity, kulturu, vědecký výzkum a tvorbu patentů v několika oblastech znalostí.

Jeho komunita shromažďuje kolem sedmdesát dva tisíce lidí ve městech Belo Horizonte, Montes Claros, Diamantina a Tiradentes, distribuovaných v sedmdesáti sedmi vysokoškolských kurzech, 80 postgraduálních programech a více než 900 výzkumných centrech. V roce 2016 dosáhla Universidade Federal De Minas Gerais 1056 registrací patentů, což jí poskytlo vedoucí pozici mezi vysokoškolskými institucemi v zemi.

Univerzita také nabízí distanční vzdělávání strukturované na úrovni absolventů, specializace, zdokonalování a aktualizace. Tyto kurzy jsou přítomny ve dvaceti čtyřech městech po celém státě.

Místa

  • Belo Horizonte

    Av. Pres. Antônio Carlos, 6627 - Pampulha, Belo Horizonte - MG, 31270-901, Brazil, , Belo Horizonte

    Otázky