Keystone logo
University of Airlangga Doktor ekonomie
University of Airlangga

Doktor ekonomie

Surabaya, Indonésie

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

IDR 12 500 000 / per semester *

Dálkové studium, Na kampusu

* Poplatek za vzdělání pro indonéské žadatele; Vstupné: 15000000 IDR; Poplatek za imatrikulaci: 5000000 IDR. Poplatek za vzdělávání pro mezinárodní žadatele: 25000000 IDR; Vstupné: 35000000 IDR; Poplatek za imatrikulaci: 12500000 IDR

Úvod

Vítejte v doktorském programu ekonomie, Fakulta ekonomiky a podnikání (FEB) Universitas Airlangga

Dnes se pozornost veřejnosti na národní, regionální a mezinárodní úrovni na disciplínu ekonomie zvyšuje. Většina prvků ve společnosti se snaží hledat znalosti a informace o vývoji ekonomiky a jejím dopadu v důsledku stále integrovanější globální ekonomiky.

Tento trend vyžaduje, aby akademici, průmysl, vláda a parlament na různých úrovních byli nejen schopni analyzovat ekonomické informace nebo data, ale také měli dostatečné znalosti, aby byli schopni vidět stále složitější vztahy různých ekonomických proměnných. Doktorský program v oboru ekonomie Universitas Airlangga nabízí nejlepším potenciálním studentům získat aktuální znalosti a analytické dovednosti v různých otázkách v oblasti ekonomie.

Doktorský program v oboru ekonomie FEB Unair je jednou ze silných stránek Universitas Airlangga při produkování absolventů s hlavními charakteristikami vůdcovského charakteru a silného odhodlání ke změnám a zlepšování. Očekává se, že tento program bude významným přispěvatelem k produkci kvalitního výzkumu, aby hrál roli v rozvoji vědy a vývoje. Vysoký přínos tohoto programu odráží kvalitu lektorů, výzkumných pracovníků a studentů, kteří se stávají významnými aktéry vzdělávacího procesu. Přidejte se k nám, doktorský program v oboru ekonomie FEB Unair.

Cíl doktorského studijního programu Ekonomické vědy FEB Unair

  1. Organizování vzdělávacích programů, které jsou schopny povzbudit a usnadnit studentům, aby měli vysokou akademickou kapacitu, jsou profesionální, inovativní a mají konkurenceschopnost.
  2. Organizování a rozvoj studijních programů, které jsou odborné a orientované ke spokojenosti interních i externích zainteresovaných stran.
  3. Vytváření příznivé akademické atmosféry při učení a výzkumu, aby mohla podporovat úspěch studentů ve studiu prosazováním akademických hodnot a etiky.

Osnovy

Vybavení

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky