Keystone logo
University of Bayreuth

University of Bayreuth

University of Bayreuth

Úvod

University of Bayreuth

University of Bayreuth je dynamická, na výzkum zaměřená univerzitní kampusová univerzita. Byla založena v roce 1975 jako jedna z prvních univerzit v Německu s interdisciplinární zakládací misí a nyní je považována za průkopníka v inovativním výzkumu a výuce. Univerzita nabízí díky silným základním oborům a strategicky vybraným oblastem zaměření asi 13 500 studentů z Německa i ze zahraničí ideální vzdělávací prostředí, přísný dohled a atraktivní, mezinárodně zaměřené studijní programy, které jsou pořádány výhradně v angličtině.

University of Bayreuth je považována za jednu z nejlepších mladých univerzit na světě, jak ukazuje její pozice v žebříčku univerzit Times Higher Education (THE) po celém světě „pod 50“. University of Bayreuth má působivou mezinárodní síť a reaguje na sociální změny a procesy pomocí inovací, které i nadále stanovují nové standardy. Z tohoto důvodu není interdisciplinární myšlení omezeno na spolupráci prováděnou na našem jedinečném zeleném kampusu. Je také klíčovým prvkem v mnoha interdisciplinárních studijních programech. V současné době je asi 13 500 studentů zapsáno do přibližně 150 různých studijních programů, které nabízí sedm fakult univerzity.

University of Bayreuth zaměřuje na interdisciplinární výzkum a nabízí vynikající příležitosti díky svým moderním výzkumným institucím a prvotřídní výzkumné infrastruktuře. University of Bayreuth je šťastně jednou z nejoblíbenějších německých univerzit mezi zahraničními vědci a je pravidelně zařazována mezi lídry v žebříčku Humboldta.

Je již mnoho let mezinárodním lídrem v afrických studiích; Bayreuth International Graduate School of African Studies (BIGSAS) je součástí našeho klastru Excellence „Africa Multiple“, financovaného německými federálními a státními vládami. Vysoký tlak a vysokoteplotní výzkum prováděný v Bavorském výzkumném ústavu experimentální geochemie a geofyziky si také získal celosvětovou pověst. Výzkum polymerů na univerzitě je průkopníkem v žebříčku financování zveřejněného Německou výzkumnou nadací (DFG). University of Bayreuth má úzkou mezinárodní síť strategicky vybraných univerzitních partnerství.

Univerzita nabízí svým studentům a výzkumným pracovníkům výukové a výzkumné prostředí se spoustou prostoru pro kreativitu, čímž se staví do oblasti napětí mezi akademickou svobodou, vědeckým pokrokem, orientací na praxi a sociální a kulturní odpovědností.

Objevte svůj nový domov daleko od domova. Staňte se součástí komunity Bayreuth. Uvidíme se na akademické půdě nebo online!

Místa

  • Bayreuth

    University of Bayreuth 95440 Bayreuth Germany, , Bayreuth

Otázky