Keystone logo
© BIMM University
University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

University of Brighton- Doctoral College

Úvod

Vaše doktorandské studium na University of Brighton rozvine vaše profesní dovednosti jako výzkumný pracovník ve vámi zvoleném oboru a umožní vám originálním způsobem přispět ke znalostem, pracovat společně s oddanými akademiky v pulzující, podpůrné komunitě.

University of Brighton má bohatou vědeckou historii, zejména v aplikovaném výzkumu. Jsme hrdí na akademickou práci, která má velký dopad na veřejnost, na naše inovativní přístupy k vytváření a šíření znalostí a na náš podíl na pokroku nových a nedostatečně zastoupených oborů.

Máme záviděníhodné záznamy v přípravě studentů na jejich místo v širém světě. Naši doktorandi těží z přístupu, který uznává hodnotu rigorózního výzkumného studia a přenositelných dovedností na vysoké úrovni, které se rozvíjejí při práci na disertační práci. Našim studentům také nabízíme výhodu našich silných vazeb na regionální, národní a mezinárodní výzkumné sítě, průmysl, veřejné služby a profesní asociace.

Naše podpůrné prostředí vám poskytne odborný supervizní tým, obvykle dvou supervizorů, a začlení vaši práci do výzkumu odborných oddělení. Většina studentů je představena jako členové několika výzkumných komunit; budete působit v rámci specializované disciplinární školy a v rámci skupin zaměřených na výzkum a/nebo Center of Research and Enterprise Excellence (COREs). Budete mít také příležitost připojit se ke studentům napříč univerzitou prostřednictvím naší doktorandské koleje a jejích školicích programů.

Uznáváme doktorský výzkum jako mízu všech univerzit; vítáme naše doktorandy jako další generaci výzkumníků a vědců, kteří budou pokračovat v poslání vytvářet nové znalosti a řešit globální výzvy, kterým všichni čelíme.

Přijímací řízení

Místa

  • Brighton

    Mithras House Lewes Road, BN2 4AT, Brighton

Otázky