Keystone logo
University of Bristol Law School Phd v oblasti udržitelné budoucnosti
University of Bristol Law School

Phd v oblasti udržitelné budoucnosti

Bristol, Spojené království

4 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

GBP 20 700 / per year *

Na kampusu

* V zámoří: na plný úvazek

Úvod

Interdisciplinární cesta udržitelné budoucnosti se snaží vytvořit novou generaci výzkumných pracovníků, kteří mohou řešit naléhavé sociální problémy udržitelnosti tváří v tvář rostoucí celosvětové populaci.

Výzkum udržitelnosti se ptá, jak lze dlouhodobě udržovat a zlepšovat blahobyt lidí s ohledem na rostoucí populace, omezené přírodní zdroje a křehké životní prostředí. Obor se svým jasným aplikovaným zaměřením a silnými strategickými dopady na politiku zaměřenou na budoucnost má v srdci společenské vědy.

Vyžaduje také široký interdisciplinární přístup a porozumění ekonomice, právu, politice a psychologii udržitelnosti a geografii a demografii postižených. Záměrně proto vystavujeme studentům širokou škálu materiálů, které jim pomohou ocenit a porozumět vzájemně propojeným perspektivám a poskytnout jim dovednosti pro efektivní práci napříč obory. Vítáme studenty ze široké škály oborů.

Studenti budou obvykle registrováni ve škole svého prvního školitele. Nemusí to být škola, která zpracovává vaši žádost.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky