Keystone logo
University of Central Florida College of Optics and Photonics Doktorát z optiky a fotoniky
University of Central Florida College of Optics and Photonics

Doktorát z optiky a fotoniky

Orlando, Spojené státy americké

3 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 370 / per credit *

Na kampusu

* ve státě - mimo stát: 1 194,05 USD

Úvod

Doktorský program Optika a fotonika poskytuje nejkvalitnější vzdělání v oblasti optické vědy a techniky, což umožňuje studentům provádět vědecký, základní a aplikovaný výzkum a zároveň napomáhá rozvoji floridského a národního technologického průmyslu.

Výzkumné činnosti pokrývají všechny aspekty optiky, fotoniky a laserů a nedílnou součástí jsou Centrum pro výzkum a vzdělávání v optice a laserech (CREOL), Floridské centrum fotoniky (FPCE) a Townes Laser Institute (TLI). vysoká škola optiky a fotoniky. Mezi současné oblasti výzkumu patří: lineární a nelineární optika a zařízení s naváděnými vlnami, vysokorychlostní fotonická telekomunikace, výroba optických vláken, komunikace z optických vláken, vývoj polovodičového laseru, nelineární optika, poškození vyvolané laserem, optoelektronika s kvantovou studní, kvantová optika, foton zpracování informací, infračervené systémy, optická diagnostika, návrh optického systému, analýza obrazu, virtuální realita, lékařské zobrazování, difrakční optika, růst a charakterizace optických krystalů, lasery s vysokou intenzitou, rentgenová optika, zdroje EUV, optické brýle, zpracování laserových materiálů, lasery s volnými elektrony a interakce světelné hmoty.

The College of Optics and Photonics (COP) byl první program, kterému bylo nabídnuto vyznamenání vysoké školy věnované optice ve Spojených státech. Vysoká škola optiky a fotoniky se rychle rozrostla a nyní má 55 členů fakulty a fakultu se společnými schůzkami, 41 výzkumných vědců a 148 postgraduálních studentů s výzkumnými aktivitami pokrývajícími všechny aspekty optiky, fotoniky a laserů. Výdaje na výzkum přesahují 10 milionů dolarů ročně, přičemž více než 20 procent finančních prostředků pochází od průmyslových partnerů, což dokazuje účinnost závazku partnerství, která je základní hodnotou COP.

Přijímací řízení

Osnovy

Žebříčky

O Škole

Otázky