Keystone logo
University of Cyprus Doktorát z francouzštiny (Ph.D.)
University of Cyprus

Doktorát z francouzštiny (Ph.D.)

Aglantzia, Kypr

8 Semesters

Francouzština

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 4 000 *

Na kampusu

* držitelé magisterského titulu

Úvod

Ph.D. Program francouzských studií poskytuje studentům současné a specializované vzdělání a umožňuje jim získat vědecké znalosti v bohaté kulturní oblasti francouzských studií. Ph.D. studijní program Francouzština umožňuje prozkoumat jazykové a literární bohatství francouzské tradice v neustálé revitalizaci perspektivou různých teoretických a metodologických přístupů a propojit tak očekávanou kreativitu a originalitu doktorské disertační práce s požadavky epistemologických, technických a deontologických norem. .

Ph.D. program francouzských studií poskytuje studentům současné a specializované vzdělání a umožňuje jim získat vědecké znalosti. Program školí studenty pro výzkum a metodologii výzkumu v souladu s aktuálními požadavky na akademické znalosti, s vědomím dat nové evropské reality.

Postgraduální studenti tohoto programu mohou pracovat v různých sektorech a institucích Kyperské republiky i v Evropské unii, jako je akademická výuka, veřejná a soukromá výuka, kulturní a jazykové služby, veřejné služby, mezinárodní instituce, diplomatický sbor, překladatelství centra, cestovní ruch a hotelnictví, média, nadnárodní společnosti, nevládní organizace.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky