Keystone logo
University of Johannesburg PhD v oboru ekonomie dopravy
University of Johannesburg

PhD v oboru ekonomie dopravy

Johannesburg, Jihoafrická republika

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20 405 / per year *

Na kampusu

* studenti ze zemí v Africe: R2000,00 ročně | studenti z kontinentů mimo Afriku: R17000,00 ročně

Úvod

Účelem Ph.D. v oboru Ekonomika dopravy je rozvíjet intelektuální a specializované kompetence a praktické dovednosti v získávání, interpretaci, porozumění, analýze a aplikaci dopravní ekonomiky, managementu a regulačních principů. Student by měl rozvíjet dovednosti v oblasti výzkumu, psaní a kreativního myšlení v oblasti ekonomiky dopravy. Student by měl být schopen přijímat strategická rozhodnutí v kontextu dopravního sektoru a analyzovat a hodnotit veškerá interní či externí rozhodnutí ovlivňující tento sektor. Student by také měl být schopen reflektovat svá manažerská rozhodnutí a aplikace k analýze a posouzení jejich vlivu v holistickém kontextu ekonomiky, managementu a regulace dopravy. Práce by měla představovat reflexi znalostí a vhledu do oboru ekonomiky dopravy. Tato kvalifikace má za cíl originálním způsobem přispět do oblasti ekonomiky dopravy.

Důvody studia na UJ

  • UJ nabízí nejen speciální program nazvaný First Year Experience, který pomůže studentům zorientovat se v průběhu prvního roku, ale nabízíme také Senior Student Experience, který studenty nasměruje na pracoviště!
  • Využijte příležitost zúčastnit se různých sportů a trénovat po boku olympioniků a paralympioniků na nejmodernějších hřištích, tratích a hřištích, nebo se jen udržovat v kondici tím, že se připojíte k jedné z tělocvičen v každém z našich 4 kampusů.
  • Staňte se součástí mladé, pulzující a agilní univerzity, která odráží a snadno se přizpůsobuje aspiracím naší země a zároveň si zachovává globální význam prostřednictvím mnoha mezinárodních partnerství.
  • 178 Mezinárodně uznávané a uznávané kvalifikace.
  • Připojte se k univerzitě, kterou to zajímá natolik, že od začátku roku 2016 získala více než 300 milionů R na podporu kampaně Missing Middle Campaign. UJ také zajišťuje, aby více než 6 000 potřebných studentů mělo dvě zdravá jídla denně.
  • Studujte v pulzujícím City of Gold – ekonomickém centru Jižní Afriky. Připojte se k živé, kosmopolitní, progresivní skupině studentů a akademiků na jejich cestě k přetvoření budoucnosti!
  • UJ nabízí úžasný zážitek v kampusu, ať už bydlíte v jedné z rezidencí UJ, patříte do denního domu nebo se chcete jen stýkat ve Studentských centrech na všech kampusech.
  • Zajišťujeme zdraví, bezpečnost a ochranu všech našich studentů prostřednictvím našich vlastních zdravotních služeb v areálu a Ochranných služeb UJ.
  • Věděli jste, že za prvních pět let existence UJ zdvojnásobila své cílené výzkumné výstupy a dodnes láme rekordy!

Přijímací řízení

O Škole

Otázky