Keystone logo
University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

Úvod

Bicocca je mladá univerzita, která vás spojí se studenty z celého světa. Nebudete zde jen studentem. Budete členem globální komunity. Od svého založení, University of Milano-Bicocca dosáhla za své hranice uzavírání různých dohod s evropskými a mimoevropskými univerzitami.

Výzkum je vždy globální. Naši učitelé jsou členy mezinárodních výzkumných skupin, které sdílejí řadu projektů a iniciativ, se společným závazkem zvyšovat kvalitu výuky. Naše zaměření na inovace nabízí studentům konkurenceschopné a praktické školení

Naše tradice

Ve společnosti Bicocca, neustále se měníme se světem kolem nás, kombinujeme vědeckou přísnost se schopností vyvíjet se při řešení nových výzev a usilujeme o vyšší cíle. Jednoduše řečeno, Bicocca je způsob života.

Studenti, učitelé a zaměstnanci sdílejí společný cíl, kterým je snaha udržet vedoucí roli Bicocca ve vzdělávání, etika, respekt, dovednosti a odborné znalosti. Spolu, vybudovali jsme stimulující a otevřené prostředí, kde můžeme podpořit vášně, dovednosti a znalosti. Bicocca není jen o vzdělání - je to také o odhodlání, kultuře, znalostech, technologiích, tvrdé práci a úspěchu.

Bicocca je víc než univerzita.

&Vize mise

Prostřednictvím našich širokých a bohatých vzdělávacích nabídek, Naším cílem je umožnit studentům najít své skutečné povolání, rozvíjet své vlastní zájmy, kriticky se podívat a získat dovednosti a solidní know-how k budování své profese.

Vynikající výuka, vynikající výzkum, a vysoce kvalitní služby se zaměřují na jednotlivce, jako pilíře moderního, univerzita zaměřená na budoucnost.

Naše univerzita učí své studenty chopit se světových příležitostí a nebát se jim konfrontovat a dát se tam. Jedná se o inkluzivní univerzitu, která sdílí, respektuje a chrání rozmanitost jako jednu ze svých hlavních hodnot.

Bicocca je lídrem v místním a mezinárodním kulturním rozvoji.

Vlastnosti kampusu

  Místa

  • Milan

   Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

  Programy

  Otázky