Keystone logo
University  of Milano - Bicocca

University of Milano - Bicocca

University  of Milano - Bicocca

Úvod

Bicocca je mladá univerzita, která vás spojí se studenty z celého světa. Tady nebudete jen studentem. Budete členem globální komunity. Od svého založení se University of Milano-Bicocca dostala za své hranice a uzavřela různé dohody s evropskými a neevropskými univerzitami.

Výzkum je vždy globální. Naši učitelé jsou členy mezinárodních výzkumných skupin, které sdílejí četné projekty a iniciativy se společným závazkem zvyšovat kvalitu výuky. Naše zaměření na inovace nabízí studentům konkurenceschopnou a praktickou výuku

Naše tradice

Ve společnosti Bicocca se neustále měníme se světem kolem nás, kombinujeme vědeckou přísnost se schopností vyvíjet se, jak řešíme nové výzvy a usilujeme o vyšší cíle. Jednoduše řečeno, Bicocca je způsob života.

Studenti, učitelé a zaměstnanci sdílejí společný cíl, kterým je udržet si vedoucí roli Bicocca ve vzdělávání, etice, respektu, dovednostech a odbornosti. Společně jsme vybudovali podnětné a otevřené prostředí, kde můžeme podněcovat vášně, dovednosti a znalosti. Bicocca není jen o vzdělání – je také o oddanosti, kultuře, znalostech, technologii, tvrdé práci a úspěchu.

Bicocca je víc než jen univerzita.

Mise a vize

Prostřednictvím naší široké a bohaté vzdělávací nabídky se snažíme umožnit studentům najít své skutečné povolání, prosadit své vlastní zájmy, kriticky se podívat a získat dovednosti a solidní know-how pro budování své profese.

Vynikající výuka, vynikající výzkum a vysoce kvalitní servisní místo se zaměřují na jednotlivce jako pilíře moderní univerzity orientované na budoucnost.

Naše univerzita učí své studenty chopit se příležitostí světa a nebát se je konfrontovat a postavit se tam venku. Je to inkluzivní univerzita, která sdílí, respektuje a chrání rozmanitost jako jednu ze svých hlavních hodnot.

Bicocca je lídrem v místním a mezinárodním kulturním rozvoji.

Místa

  • Piazza dell'Ateneo Nuovo, 1 - 20126, Milano, , Milan

Otázky